Arama sonuçları: *

1. Ahmet Taha

ping yüzünden bıç kaybettim

valorant ta el başı adamın biri ile hafif atıştık kendisi zengin bir abi envanterden belli. dedi ki sen bu maç beni geç sana bıç alacam ama tt sağolsun 200ms oynadığım maçta 8 vurdum ve bıçı kaybettim.(adam 11 vurdu ben normalde 25 vururum derecesizde)
  2. Ahmet Taha

Yardım Valorant tr serveri pingi frankfurttan fazla?

İkamet mersin ve şöyşe bişi daha var normalde oyuna girerken 60 ping görünüyo oyuna girince 600 oluyo 1608818836 Mesela şuan 50 ping görünüyo ama oyuna girince 600 olacak
  3. Ahmet Taha

Yardım Testte 33 Olan Pingim oyunda 100 oluyo (valorant)

Valorant TR serverinde 80-120 ping alıyorum ve bu beni sinir ediyor garip olan ise speedtest de 33 pingim olması?
  4. Ahmet Taha

Yardım İ Mac a valorant kurma

Arkadaşlar bir arkadaşımda i Mac var ve valorant kırmak istiyor İnternet sitesinde bireyler yazılı ama anlamadım yardımcı olutmusunuz
  5. Ahmet Taha

Valorantta Bolca HİLE Var!

Hiç açıklama yapmıycam vanguard bilmemne zırvalamayın https://www.youtube.com/c/%C3%96merDmN2/videos insanlar çatur çutur hile yapıyo ve ben delirecem yokmudur şunun çözümü mesela bu adam niye banlamıyor yt den?
  6. Ahmet Taha

Yardım Fps Yüksek Oyun Takılıyor

Sorun kısaca şöyle fortnitede 40-50 fps alıyorum v sync açık ama oyun takılıyor fps dronu yok ping normal mesela a ya basıyorum 2 sn sonra geliyor ve başka oyunda olmuyor v sync kapatınca zaten neredeyse göremiyorum çok kötü oluyor aynı şekilde diğer oyunlarda kapalıyken sorun yaşamıyorum...
  7. Ahmet Taha

Yardım Ets 2 Açılmıyor.

Düne kadar oynadığım oyuna bugün giremiyorum. Dosyaları doğruladım, oyuna giriyorum, siyah ekranda kalıyor. Neden olduğunu biliyormusunuz?
  8. Ahmet Taha

Yardım Epic Games Oyun İndirirken Lütfen Bekle... Sorunu

İndirmeyi durdurup yeniden başlattım 10-20 dk dır Lütfen Bekle... yazıyor 1591117849 Düzeldi Ama neden oluyor?
Top Bottom