Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Bilgisayar'ın üstüne telefon düştü bilgisayar çalışmıyor

Dün akşam maks 35-40cmden kasaya telefon düştü ama öndeki soketlerin olduğu yere düştü sonda pc dondu ve ekranı gitti. Bende bugün tozunu flnda alim dedim belki çalışır kablo fln oynamıştır diye hala aynı sorun devam ediyor. Pc açılıyor monitöre bir şey gelmiyor kapanıyor tekrar açılıyor Hdd var...
  2. OdinSonThoR

Ekranımın sağ altında siyahlık nedir

5dk önce oldu nasıl oldu bilmiyorum ama fotoğraflara yansımıyor nasıl gidecek bilen varsa yardım etsin 1671298106 ÇÖZDÜM SHADOW PLAYDEN KAMERAYI KAPATINCA DÜZELDİ :D
  3. OdinSonThoR

Bilgisayarımda Trojen çıktı ne yapmalıyım?

Bugün defender bir çok trojen çıkardı. Format atmadan temizlemek mümkün mü? İnternet hızım yavaş 400 gb küsür dosyayı tekrar indiremem ne yapmam lazım?
  4. OdinSonThoR

Valorant düşük fps sorunu

Dostlar düşük fps alıyorum 140-180 arası almaya başladım çıldıracağım. Monitörüm 60 hz ama yüksek gözükmesi güzeldi 300 fps iyiydi ama cidden çıldıracağım droplar hissedilmiyor ama bakarken tilt oluyorum. 1280x1024 oynuyorum, görüntü ayarlarım yüksek çok çekirdek şeysi açık vsync kapalı. Bu...
  5. OdinSonThoR

Servisten gelen bilgisayarıma görüntü gelmiyor yardım eder misiniz ?

Dostlar 1 saat kadar servis de kaldı geldi. Görüntü alamıyorum hem dönüştürücüde hem de hdmi da görüntü alamıyorum ne yapmalıyım. Birde sadece 5-6 saniye gözüken bir yazı vardı ekran kartınızı güce bağlayın diye güce bilmem kaç pinlik kablo bağlı işletim sistemi silme olasılıkları var mı ? Babam...
  6. OdinSonThoR

Bilgisayarı servise götürürken hangi parçaları sökmeliyim?

Ekran kartı amenna onu sökeceğim ama ekstradan m2 aldım ana depolamam o onu sökemeli miyim birde içinde harddisk var onu da sökmeli miyim
  7. OdinSonThoR

Bilgisayarım fazla ısınıyor nasıl daha fazla soğuturum?

Dostlar sistemimde sorun çıktı işlemci hafif yükte 100 dereceyi görüyor aşırı canım sıkıldı cs veya valo gireceğim ama yemiyor işlemciyi yakacağım diye Kasam mesh Yan tarafı açık ekstra fan bulamadım nasıl soğutacağım bu işlemciyi İşlemci : İntel İ5 10400f Soğutucu Darkflash Darkvoid rgb Can...
  8. OdinSonThoR

Sistemim fazla mı ısınıyor?

Dostlar valorantı arkada açık bırakıp twitch de yayın izliyordum ayağım kasamın kapalı tarafına geldi ısınmaya başlamış.(Oyun sadece açık maç fln girmedim.) İşkillendim direk afterburnu açtım crystaldisk infoyu da açtım ilk defa m2 ssdm 42 dereceye çıktı Sıcaklıklar normal mi ? Ekstra soğutucu...
  9. OdinSonThoR

Çözüldü✓ Bilgisayarıma saat kurup otomatik kapatabilir miyim?

Dostlar çok açıklayıcı değil biliyorum ama Pes indiriyorum saat 8 de elektrikler kesilecek saat 7 de otomatik kapanmasını sağlayabilir miyim?
  10. OdinSonThoR

Ekranıma görüntü gelmiyor!

Dostlar harddisk bağlıydı ama çalışmıyordu bayağı eski harddisk kablosu bozuktur deyip yeni bir kabblo ile bağladım yine görmedi sistem bende bağlantı kablosunu çıkarttım sistem açılmıyor windows ssdye kurulu ekrana görüntı alamıyorum ama mouse klavye ve kulaklığın ışıkları geldi vga dönüştürücü...
  11. OdinSonThoR

Bütün gece PC çalışsa ne kadar elektrik gider ?

Artık r6 yı indirmek istiyorum sabaha kadar açık bıraksam ben 11 de kalkacağım elektrik faturasına çok etki eder mi ?
  12. OdinSonThoR

Dokunmatik ekran çalışmıyor

Laptopun ekranı dokunmatik laptopu açtığımdan beri çalışmıyor öneri
  13. OdinSonThoR

Unlost csgo hızlandırma yaparken nvidia denetim masası gitti

kuzenimle fps arttırma yaptım maksimum 2-3 gün sonra fps eski halindende önceki haline düştü ve nvdia denetim masası kalkmış
Top Bottom