Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Yakın zamanda sağlık meslek lisesinden mezun olanlar bakabilir mi

Selamlar bir sorum olacak beceri eğitim sınavında neler çıktı nasıldı zor muydu? Full test mi çıktı yoksa klasik soru var mıydı? 4 gün sonra sınavım var ama nasıl çalışmalıyım bilmiyorum ünite sonu sorularına bakmam yeterli mi yoksa bütün üniteye tekrar mı atmam lazım?
  2. OdinSonThoR

Proje ödevimi yapay zekaya yaptırabilir miyim?

Selamlar edebiyatta bir şiiri hikayeye çevireceğiz bunu yapay zekaya yaptırabilir miyim veya nasıl yaptırabilirim?
  3. OdinSonThoR

Açık liseye geçiyorum ama ailem istemiyor

Selamlar durumu kısaca özetleyip birde sizin fikirlerinizi almak istedim. Yarın açık liseye geçiyorum zaten şurada 2 ay kalmış ne açık lisesi diyebilirsiniz ama sağlık meslekte olduğumdan staj yapıyorum ve ailem beni sağlığa yazdırdığından istemeyerek yapıyorum. Aileme çok net bir teklif sundum...
  4. OdinSonThoR

Aradığım kriterlere göre şiir önerir misiniz?

Selamlar yarına şiir ezberlemem gerekiyor ezberim iyi olduğundan son güne bıraktım. 20 dizelik bir şiir olmalı, makinalaşmak istiyorum gibi böyle her dize kısa olmayacak orta uzunlukta olmalı Eski dile çok kaçmayacak bir şiir önerir misiniz?
  5. OdinSonThoR

Dostlar devamsızlık yüzünden bahaneleri mi sunmalıyım yalan mı söylemeliyim?

Dostlar kimya dersine son 1 aydır devamsızlık yapıyorum. Tabi bu ayın içinde elektrik kesintileri internet kesintileri v.b gibi durumlarda girdi birde hoca ile yıldızım hiç barışmıyor ilk geldiği derste ateşim olduğundan uyuyordum 2-3 ders uyumuştum zaten ve hocanın anlatış tarzı v.b gibi şeyler...
Top Bottom