Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Yardım Dualshock V2 arka tarafında ısınma sorunu

Dün fark ettim muhtemelen yoktu yanlışlıkla elim çarptı işaretlediğim ve sıcaktı kablosunu çıkarttım bekledim Soğudu sonra acaba ledi mi ısındı dedim ledi kapattım kısık ışığa aldım tekrardan ısındı ne yapmam lazım?
  2. OdinSonThoR

DS4'ü bilgisayarda kablosuz kullanan var mı?

Selamlar 2 sene önce PoloSmart DS4 almıştım full kablolu kullandım ama bu soket çok dandik ve bozuldu bozulacak Kablosuz kullanan varsa FIFA fln oynayabiliyor mu gecikmesiz rahat bir şekilde. Kablosuz şekilde iyi kullanabiliyorsam bana aparat önerebilir misiniz? Ve ekstra bir sorum olacak bu...
  3. OdinSonThoR

Çözüldü✓ DS4 Gamepad'im çalışmıyor

Selamlar dün akşam pc kapanırken takılı kalmıştı gamepad Turuncu bir ışık şu ana kadar yanıp sönüyor. PS tuşu + share tuşuna basıp mobile bağlamayı deniyorum algılamıyor. Normalde kabloyla bağlarım onu da algılamıyor. Işığı yanıp sönüyor ne yapmalıyım?
  4. OdinSonThoR

Pes oyunları gamepadimi algılamıyor

Arkadaşlar SteelSeries 3GC gamepad var bir tanıdığımda Pes 13-21 oyunlarında gamepadi oyuna girmeden önceki ayarlarda algılıyor ama oyuna girince algılamıyor. Fifa oyunları ise algılıyor sorun nedir ?
  5. OdinSonThoR

Polosmart DS4 mü almalıyım Hadron DS4 mü

Arkadaşlar DS4 alma planım var, pes ve wii,wiu emülatör oyunlarında kullanacağım bir kol lazımdı. Birde eski ps oyunları için. Sizce hangisini almalıyım? Polosmart DS4 : Bim'e gelecek olan model 160TL den gelecek. PolyGold DS4 : Trendyol'da buldum 147TL Hadron DS4 : Aklımda ki bu 154TL Aklımdaki...
  6. OdinSonThoR

Maksimum 50TL Gamepad önerisi

Arkadaşlar gamepad alacağım trendyoldan olması lazım 10TL cüzdanda var çünkü. Bütçe 50tl ama daha ucuza olması çok daha iyi olur 30-40 lira olursa daha işime gelir Ana amacım Pes 21 oynamak ama başka oyunlarda oynayacağım. Uyumlu olsun yeter :) biraz da sağlam olsun
  7. OdinSonThoR

Ps1 kolumu nasıl pc de kullanırım

Taş gibi sağlam ps1 de arada oyun oynuyordum bazı oyunları pc den oynayayım dedim analogu fln olan model nasıl pc ye bağlarım
Top Bottom