Arama sonuçları: *

1. mikealson

kedi için mama tavsiyesi

5 aylık flan cins bir kedim var ve tüyleri fazla dökülüyor şimdi onun için mama alacağım ama tavsiyeye ihtiyacım var tüylerini güçlendiren dökülmesini önleyen vitaminli bir mama tavsiyesi almıştım ancak unuttum adını ve fiyat performans bir şey arıyorum
  2. mikealson

Reddit place duvar örtüsü

Reddit place duvar örtüsü alacağım biraz kaliteli olmasını istiyorum tavsiye ettiğiniz varmı
  3. mikealson

dolar çıkmaya devam eder mi?

biraz dolar almayı düşünüyorum 16.37 den almak ne kadar mantıklı bilmiyorum yükselmeye devam eder mi? bilmediğimden sormak istedim
  4. mikealson

size göre insanın zenginliği nedir

sizce insanın zenginliği kendi önem verdiği manevi değerimidir yoksa para zenginlikmidir nasıl bir bakış açınız var
  5. mikealson

tek oyun oynamak sarmıyor

çoğu oyun türünü seviyorum fakat yalnız oynamak çok sıkıcı oluyor benim gibi olanlar varsa birlikte oynayabilriz
  6. mikealson

arkadaşımlı aynı rüyayı gördük

dün eve geldim iftar filan sonra yattım uyudum saat 20.00 da sonra rüya gördüm rüyada garip bi rüya arkadaşımla aynı rüyayı gördük başında onun demesine göre çünkü ben bilmiyorum ne için gittiğimizi onlara gidiyormuşuz onların oturduğu bölgenin girişinde yerde et vardı ne alaka bilmiyorum...
  7. mikealson

Discord sunucu bulma

arkaş edinebileceğim discord sunucuları biliyormusunuz oyun flan valorant yalnız kalmkatan sıkıldım teşekkürler
  8. mikealson

silinen resimleri geri getirme

yengemin telefonunda onun için çok önemli fotoğraf vardı bir şeilde silinmiş pc bağlayarak ultdata üzerinden geri getirebildim fakat .0 uzantıı bir şekilde geliyor bun jpg veya png çevirip telefona aktarıyorum fakat görüntü bozuk bunu nasıl aşabilirim ve birsürü program denedim geri getirebilen...
  9. mikealson

ani sinirlenmeden kurtulmak

aniden sinir krizlerinden nasıl kurtulabilirim ve sinirle yaptığım şeylerden pişman oluyorum o yüzden bu duyguyu yaşamak istemiyorum
  10. mikealson

Gün boyu nasıl enerjik kalabilirim

haftanın 2 günü okula gidiyorum pazartesi ve salı pazartesi 18.00 da salı ise 17.00 da çıkıyorum çarşamba perşembe cuma ise staja gidiyorum sabah 7.30 da kalkıp akşam 17.00 işten çıkmış oluyorum ve 18.30 evde oluyorum hafta sonları ise yorgun hissediyorum ama bunun büyük bir yanı tembellik ve...
  11. mikealson

Okulda durmak zorunda mıyım?

okula gidiyorum bunalıyorum öğlen gitmek istiyorum hani yok yazın velimi aricaksanız arayın ama salın beni yani ama yok salmıyolar beni zorla tutmaya hakları varmı
  12. mikealson

insanın kendine değer vermesi

siz kendinize nasıl değer veriyorsunuz kendinizi nasıl seviyorsunuz ben yalnız başıma hiç aktivite yapmam yatar video dizi film yada çok az mobil oyun oynarım hayatımda çoğunlukla böyle geçmiştir
Top Bottom