Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

Xigmatek Scylla 120mm Alınır mı?

Şu soğutucu alınır mı?
  2. Berk Atmaca

Thermaltake CLW0222-B mi yoksa Water 3.0 Performer mi?

İkiside 120mm. Hangisini almak daha mantıklı olur?
  3. Berk Atmaca

AMD Wraith Prism 2. elde kaça satabilirim?

Sorum başlıkta. Sıvı soğutucu almak istiyorum. Geceleri render alırken aşırı ses oluyor uyuyamıyorum.
  4. Berk Atmaca

120mm kasa fanı arıyorum

Selamlar. Kasam Dark Sub Zero (milli kasamızdı bi aralar). Bu kasa için fan aramaktayım. Üstündeki fanın kendine hayrı yok çıkardım attım, kendi fanımı taktım. 1 tane egzoz 1 tane üst kısma olacak şekilde fan aramaktayım. Işıksız olması ve ucuz olması tercihimdir. Kasa yeterince cafcaflı.
  5. Berk Atmaca

Wraith Prism Usb kablosunu takmama gerek var mı?

Sadece rgb kablosunu taksam anakarttan ışıkları ayarlamam mümkün mü?
  6. Berk Atmaca

T6 ultrayı kaça satabilirim?

Soru baştıkta. Işığından rahatsız oluyorum satmak istiyorum.
  7. Berk Atmaca

12cm RGB Fan arıyorum.

Arkadaşlar RGB'si 4 pin olan bir fan bulamadım ya. Var mı öyle fan? T6 ultranın fanlarının yerine takıcam ve anakartın RGB soketinden de ışıkları kontrol edicem. Öyle bir fan hiç mi yok? Nereye baksam ya 6 pin ya da aRGB. Benim anakart aRGB desteklemiyor.
  8. Berk Atmaca

120mm RGB fan arıyorum.

Bu fanlar ne kadar bilmiyorum o yüzden bütçe belirlemedim. T6 Ultra ya takıcam. 4 pin RGB bağlantısı olursa iyi olur. Tek fan arıyorum
  9. Berk Atmaca

T6 ultra kaç TL ye satılır?

Arkadaşlar ekran kartım bozuldu ve reballing için minimum 400tl gerekiyormuş. Bende şuan 150 küsür TL var (ösym ödedim gitti para). Tamamlamak için 250tl gibi bir ücrete ihtiyacım var. T6 ultra 2. elde kaç TL ye satılır? Geçen yazdan beri kullanıyorum 8-9 ay oldu.
  10. Berk Atmaca

12CM RGB Kasa fanı önerisi. 1 tane alıcam.

80tl civarına RGB'si güzel olan kasa fanı arıyorum. T6 ultra fanının yerine kullanıcam. aRGB değil RGB olması büyük etken. Zaten aRGB bulamam sanırım bu fiyata. 1 tane alacam.
  11. Berk Atmaca

Ekran kartına overclock yapınca Bannerlord sıkıntı çıkarıyor.

Dostlar GTX 760 ekran kartım var. Tek tek test ederek core clock +100 memory clock +130 mhz overclock yaptım. Bunun sonucu furmarkta avg 41fpsden 47fps e kadar çıktı. 6fps az gibi görünse de yüzdeye vurduğumzda %15lik bir performans artışı yakaladım. Buraya kadar her şey tamam. Sıkıntı şu ki...
  12. Berk Atmaca

Ekran kartım için termal macun önerisi.

Bütçem 100tl ye kadar çıkıyor. Bu bütçede performansı iyi termal macun önerir misiniz?
  13. Berk Atmaca

Ryzen 5 2600 4.1Ghz overclock test sonucu.

Merhabalar. İşlemcime overclock denedim. Biostan değiştirdiğim 2 ayar oldu. Birincisi işlemcinin çarpanı 41.00 yaptım. İkincşsi ise voltaj değeri. 1.365v. Yarım saatlik sistem stabilite testimin değerleri aşağıda. 1.35v verince oyunda mavi ekran yiyorum. Sistem: R5 2600 Asus Tuf B450M PRO S T6...
  14. Berk Atmaca

Crucial 8GB 3600MHZ CL14 1.42V Overclock Değerleri

Değerler nasıl? Değiştirmem gereken şeyler var mı? İşlemci: R5 2600 4.1Ghz 1.35v Anakart: B450M PRO S Ram: Crucial 3000Mhz Cl15 8Gb RGB Kırmızı Ram
  15. Berk Atmaca

T6 Ultra yerine Wrait Prism almak mantıklı mı?

Şuanda T6 Ultra kullanıyorum. Biraz sesli çalışıyor. Bunu satıp Wrait Prisme geçmek ne kadar mantıklı olur? Soğutma performansları arasında çok fark yoksa Wrait Prism almayı düşünüyorum.
  16. Berk Atmaca

GTX 760'a Overclock için yardım.

Selamlar. Ekran kartıma overclock yapmak istiyorum. Ekran kartım ASUS GTX 760 Direct CU II 2Gb modeli. Oyundayken 70-71 derecelerde geziyor. Bazı oyunlarda 75'e kadar çıkıyor. Fan ayarı otomatikte oda %70'lerde geziyor. Bu ekran kartına overclock yapmak istiyorum. Önerdiğiniz ayarlar veya video...
  17. Berk Atmaca

Ryzen Master ile R5 2600 işlemciyi 4Ghz yaptım. Değerler nasıl?

Dostlar işlemci boost ile 3.9 ghz'e kadar çıktığını söylemiş AMD. Anakartımda Asus Optimal diye mod var onunla bile 3.85 e çıkıyordu işlemci. Ryzen Master ile tüm çekirdekleri 4Ghz yaptım. Voltaj ise 1.1375 (default). Altta iki kere cinebench yaptım. Birinde arkada google açıktı. Kapatım tekrar...
  18. Berk Atmaca

Ryzen Master ile R5 2600 Overclock

İşlemcim R5 2600 Anakartım Asus Tuf B450M PRO S işlemci soğutucum T6 ultra. Ryzen Master ayarlarım nasıl olmalı? Biosta Asus Optimal açık. Kapatmam gerekir mi? Şuan 3.85'te. Bunu 4Ghz yapabilir miyim bu soğutucu ile?
  19. Berk Atmaca

T6 Ultra + Xeon X5450 %10 Overclock

Arkadaşlar yeni soğutucu aldım ve Xeon işlemcime Asus P5G41C-M LX anakartımın biosundan hiçbişey ellemeden overclock moda geçip %10 overclok seçeneğini seçtim. Yapmamın sebebi ise GTX 760 ekran kartıma darboğaz yapıyordu. Şuan için sıkıntı çıkarmadı. CPU-Z programından değerleri ölçtüm...
  20. Berk Atmaca

T6 alıyorum. Bu fiyata daha iyisi var mı?

Trendyolda 190TL ye T6 soğutucu var. Başka öneriniz var mı?
Top Bottom