Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

20-23k arası laptop önerisi

arkadaşıma bakıyoruz. öyle çok iyi olmasına gerek yok üniversiteye gidiyor. arada valo falan açar oynar. girip yazılım kod vs yaparım dedi.
  2. Berk Atmaca

25k gaming laptop önerisi

Arkadaş arıyor. Lol falan oynarım diyor. 16 ram olursa daha iyi olur ama 8 ramli iyi ekran kartlı denk gelirse yapıştırrıx. Uğraşmak istemiyorum diyor aç kapa vs
  3. Berk Atmaca

25k bütçeye Gaming laptop önerisi.

Knkalar selam arkadaşımın ablasına laptop arıyoruz. Önerisi olan var mı? Genel olarak oyun oynanılacak ve ağır programlar kullanılacakmış.
  4. Berk Atmaca

Laptobum ne kadar eder?

Hp Victus Ryzen 5 6600H 3050Tİ 16GB DDR5 Ram var. 18 ay garantili. Kaça gider?
  5. Berk Atmaca

11k bütçeyle alınabilecek laptop önerisi lazım

Dizi film exel vb kullanılacak. Maks 12k ya çıkarım. Daha üstüne çıkamıyorum. Oyun hiç oynanmayacak
  6. Berk Atmaca

Maks 10kya laptop önerisi

Dostlar ablam kendine laptop bakıyor. Oyun falan oynamıyor. Amaç tamamen dizi film ve office programları. Tek kriteri 500GB depolama lazım. 10k'yı 1tl geçse alamıyor ama xD
  7. Berk Atmaca

Hp victus 6600h 3050ti aldım ho/go?

Tüm yaz para biriktirip zor bela topladığım parayla aldım. 15.800 küsür ödeme yaptık. İyi mi ettim? Sırf para harcamayım diye dışarı çıkıp kızlarla çar çur falan etmedim. 13k ben kalanı peder bey ödedi.
  8. Berk Atmaca

Laptop arıyorum. Başka alternatif var mı?

Bulamazsam bu laptobu alıyorum...
  9. Berk Atmaca

F/P RTX Laptop önerisi arıyorum.

F/P'dan kastım en ucuz aslında. RTX neden şart onu söyleyeyim. 3D işlerinde inanılmaz iyi render performansı veriyorlar. 0 2060'lı sistem satılmıyor artık sanırım. O yüzden 3050'li sistem arıyorum. Monster almam.
  10. Berk Atmaca

2. El 8-8.5k ya 1660lı laptop bulabilir miyim?

Üniversite için laptop bakıyorum. En düşük 1650 ekran kartı lazım. Sevebi blender kullanıyorum dostlar. Baktıklarımın çoğu 1050ti yazmış o fiyata. Ne diyorsunuz?
  11. Berk Atmaca

2. el Rtx'li bir laptop kaç TL'ye bulabilirim?

Dostlar RTX istememin amacı blender after effects gibi uygulamalarda çok fazla 3d modellerle uğraşıyorum. Onlarda ekran kartına yük bindiriyor. Üniversiteye gideceğimden dolayı masaüstü yerine laptop almak zorundayım. En azından 1660'lı laptop almak şart gibi 1050ti ile 6 saat render beklemek...
  12. Berk Atmaca

En ucuz 1650'li laptop onerisi?

Soru başlıkta.
  13. Berk Atmaca

6-7k civarı 2. el laptop bakıyorum.

Selamlar. Elimde 6-7k arası bir bütçe var. Max 7.5k verebilirim. 2. el laptop arıyorum. Amaç tabii ki oyun oynamak işte sağa sola taşımak vs vs. Maks gireceğim oyun witcher 3, bannerlord bide olursa steam PUBG. Çok mu ekstrem oldu isteklerim bu bütçeye emin değilim. Kısaca bu fiyata adam akıllı...
  14. Berk Atmaca

16-17k civarı laptop arıyoruz.

3060'lı bulabilir miyiz bu fiyata? Amaç render almak oyun oynamak ve taşınabilir olması olacak. (ben kullanmicam)
  15. Berk Atmaca

7000 TL Bütçeye Laptop Önerisi

Arkadaşım laptop arıyor. Masaüstü bilgisayarını satıp alıcak. Bütçemiz 6.5k-7k civarlarında.
  16. Berk Atmaca

6000TL Bütçem var. Laptop arıyorum.

Dostlar iyi günler, iyi forumlar ! Bu fiyata alabileceğim, beni üzmeyecek bir laptop almak istiyorum. Önerdiğiniz laptopları alta bekliyorum. (İşlemcisi performanslı olursa iyi olur oyun 2. planda benim için :) ) İyi forumlar !
Top Bottom