Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

İphone 8 kaça satabilirim

Dostlar selam. Bende iphone 8 var. 2. El aldım. Kutu var fatura yok. 1.5 yıldır kullanıyorum. Batarya aldığım da 76’ydı. Değiştirmedim 74 olmuş. (2650tl ye aldım) Şimdi bunu kaça satabilirim? Her şeyi sağlam çalışıyor. Tek sorunu batarya. Kasa olarak 10 üzerinden 7-8 alır.
  2. Berk Atmaca

Maks 4k ya telefon önerisi

Öncelikle şunu belirteyim annem kullanacak. Önemli etken depolama ve kamera. Tercihen Samsung ama diğer markalara da açığız. Olursa 128gb süper olur.
  3. Berk Atmaca

Yurtdışı iPhone X ile 8 takas.

Merhaba elimde iphone 8 var. Yurtdışı iPhone X buldum. Takas teklif ettim kabul etti. Şimdi sorum şu, yurtdışı telefonu nasıl türkiye de kullanabilirim? 150tl ile süresini uzatabiliyorsun dedi benim arkadaşım ama neyin süresi anlamadım. Birisi aydınlatırsa sevinirim. @Evil Belief
  4. Berk Atmaca

2. el 7 plus alınır mı?

Fiyatı 2.5kya indirdim. Tek sıkıntı batarya ölü %77. Şöyle bir durum var. İphone 7 128gb 2.2k mı, İphone 7 plus 32gb mı? İphone 7 de batarya bitik. İkiside kutu fatura şarj aleti içinde. İkisinden birisini tercih edecek olursanız hangisi olur? Kardeşime alıcam. Küçük olduğu için illaki oyun...
  5. Berk Atmaca

2. el İphone alıyorum nelere dikkat etmem lazım?

Kardeşim için 3.000TL'ye 64gb iPhone 8 alıyorum. Alırken nelere dikkat etmeliyim? Kendime almıyacam. Şunu al bunu al demeyin. Ben zaten Huawei Y7 2018 kullanıyorum. Alo desin yeter mantığında bendekisi :kekw:o.O2
  6. Berk Atmaca

2.5-3K TL Telefon Önerisi

2. el veya sıfır farketmez. Aklımda İphone 8 var. Kardeşime alıcam. Kendisi iphone istiyor ama bi şekilde ikna edebildim. Bu bütçeye neler alınabilir? Tüm önerilere açığım. (İphone alacağına şunu bunu al yazmaktan ziyade direk telefon önerisi yaparsanız daha yapıcı olur) İyi forumlar!
  7. Berk Atmaca

İphone 7 mi 6S Plus mu?

Soru gayet açık. Hangisi?
  8. Berk Atmaca

2. el telefon alıyorum faturası yerine sözleşme önerdi.

Arkadaşlar kardeşime İphone 7 bakıyorum. Bir ilan buldum biraz konuştum. Kutu ve fatura yokmuş. Böyle bişey teklif etti. Güvenilirliği var mıdır? 1624826167 Yeterince güvenli olur mu? Benim için fatura çok önemli.
  9. Berk Atmaca

İphone 7 hala alınır mı?

Dostlar kardeşime telefon bakıyorum kendim hediye edicem. Kendisi İphone istiyor ama yeterince param yok. 2.200tl civarında 2. el İphone 7 bulunabiliyor. Ben alma taraftarı değilim ama sizce alınır mı? Minimum 8 plus bakmak isterim ama oda bütçemi aşıyor sanırım. İphone dışı önerilere açık...
  10. Berk Atmaca

3500TL ye telefon önerisi

Anneme telefon bakıyoruz. Bütçe illaki 3500 olması gerekmiyor zaten annem kullanacak. Facebook instaya girsin youtube da yemek tariflerini falan açsın bide depolaması 64gb olsa tadından yenmez. Önerilerinizi bekliyorum. Lütfen bana şu marka iyi bu marka iyi şeyler demeyin ben kullanmicam annem...
Top Bottom