Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

cs2 lag veya ping sorunu

Dostlar cs:go oynuyorum problem yok cs2 giriyorum anlık ışınlanmalar sıktığım halde merminin eksilmemesi (animasyon gerçekleşiyor ama mermi gitmiyor) gibi sorunlar var. Nasıl çözerim bunu var mı bilen?
  2. Berk Atmaca

Minecraft 1.8 pvp server önerisi

agalarım var mı pvp server? 1.8 ama böyle mouse'a hayvani bir şekilde tıklamak istiyorum
  3. Berk Atmaca

Minecraft sağlam skyblock server önerisi

Soru başlıkta kankz. Twitchde yayınlarda oynuyorum da skyblock başlayacam sağlam server arıyorum var mı bilen?
  4. Berk Atmaca

Minecraft JAVA Edition Game passta var mı?

Dostlar bana Java Edition Minecraft hesabı lazım ve arkadaşım Gamepass'te var dedi. Cidden var mı? Yoksa gidip satın alcam 160tl'ye.
  5. Berk Atmaca

cs:go kasa düşürmek için ne yapabilirim?

soru gayet açık kankalar. birde şey mevzusu varmış afk serverleri onlar ne iş? birisi aydınlatırsa sevinirim oyun alıcam 3tl lazım kasa düşürüp alayım
  6. Berk Atmaca

Ucuza Cities Skylines alabileceğim bir yer var mı?

280tl vermek istemiyorum. Var mı ucuza alabileceğim bir yer?
  7. Berk Atmaca

Forza Horizon 4 atma sorunu çözümü!

Dostlar bildiğimiz üzere oyunu 15-20 dakika oynadıktan sonra atıyordu. Steamdeki rehberlere göz attım ve Nvidia'nın 522.25 numaralı sürücüsünü kurarak hatayı çözebildiğimizi öğrendim. Forumda çok gördüm bu sorunu yaşayan. Bilmeyen varsa diye konu açmak istedim. Ben yeni öğrendim açıkçası ve 1...
  8. Berk Atmaca

ForzaH. 4 Yeterli Bellek Yok?

Dostlar eskiden oyuna girerdim 30dk oynar kapanırdı. Şimdi daha girmeden oyun kapanıyor. Dosya falan doğruladım problem çözülmedi. Başka alternatif çözüm yolları var mı? Bu oyunu oynayamayacak mıyım ben? Sistem; 6600H 3050Tİ 16GB DDR5 4800 EDİT: Dostlar oyunun grafik ayarlarını en dibe çektim ve...
  9. Berk Atmaca

Bannerlord Krallığımı Kuramıyorum??

Selam agalar. Oyuna türlü modlar kurdum şuan mükemmel oynanışa sahibim. Krallığımı ilan edicem ama bu arkadaş böyle diyor. Bir şehir ve bir kale fethettim ama düzelmedi. Ek olarak başka bir şey mi yapmam lazım anlamadım? 1672698112 Valiyle konuşmak lazımmış. Oyun değişmiş.
  10. Berk Atmaca

Lolde daha fazla fps nasıl alabilirim?

Dostlar pc'de 3050ti var ama 80fps fightlarda da 60 fps falan alıyorum. Hani eskiden gtx 1060 falanla 144 rahat alıyordum da şimdi 100 üstüne çıkmıyor. Ekran 144hz bunun avantajını kullanmak istiyorum. Ne yapabilirim? Pc HP Victus 6600H 3050ti 16gb ddr5
  11. Berk Atmaca

Lol esnek için duo arıyorum.

esnek kasıyorum adc oynuyorum. gold silver elo karışık. nick LXHRTZ. (leş gibi oynarım lose alınca ağlamayacak birisi gelirse tatlı olur)
  12. Berk Atmaca

Laptop'ta CS:GO'yu 4:3 tam ekran yapma ayarı var mı?

Dostlarım selamlar. Laptop kullanıyorum ve ek monitörüm yanımda değil. Laptopta o siyah barları kaldırma ayarı var mı? Ufak araştırma yaptım millet intel denetim masasından yapıyor ama benim laptop intel değil. Laptop Victus 6600h 3050ti.
  13. Berk Atmaca

Underground 2 Düşük FPS Sorunu

Dedim az nostalji yaşıyım. İndirdim. Oyuna girdim 20fps. Ula sistemde 3050TI var. Dedim grafik paketi kurayım geçer. Geçmedi.. Uyumluluk falan denedim olmadı. Nasıl çözerim bunu?
  14. Berk Atmaca

Forza 4 modifiye yaparken gaz verme tuşu

Forza H. 5 te taba basınca gaz veriyoduk sesi dinliyoduk. 4'te hangi tuş o?
  15. Berk Atmaca

25tl ile steamden ne alınır?

Wallpaper engine almayı düşünüyordum. Sonra "lan bi işe yaramıyo" diye düşünmeye başladım. Oyun alasım da yok. Yani o kadar kararsızım ki Cs de skin önerseniz onu bile gidip alabilecek potansiyelim var. (bu arada bu parayı cs den kastım sandık mandık kral oyun valla) Şuan kendimi ilgi isteyen...
  16. Berk Atmaca

Sıkılıyorum. Oynayacak oyun veya uğraşabileceğim bir aktivite.

Sistem: R5 2600 8Gb Ram Gtx 760 2Gb Oynayacak oyun veya uğraşabileceğim bir şey arıyorum. Arkadaşlarla yapılabilecek bir şey olmasın.
  17. Berk Atmaca

NFS U2 Düşük FPS Sorunu

Eskiden deliler gibi oynadığım bu oyunu tekrar indirdim. O zamanlar HD3450 256Mb ekran kartımla fps olarak gozlerim kanaya kanaya oynamıştım. Sistemim R5 2600 GTX 760 8Gb ram yaptım. Oyuna girdim grafik ayarlarını fulledim ve gordüğüm şey tam olarak bu. Ekran kartım kendini kullanmıyor. Nasıl...
  18. Berk Atmaca

Oyun arkadaşı arıyorum! (Heroes & Generals)

Başlıktaki gibi bir arkadaş arıyorum. Bu oyunu oynayan veya oynamak isteyen hemen hemen herkes olur. Yaşım 17. Oyun içi adım kissandhug. Oynaman isteyenlerde Steam üzerinden bedava indirip oynayabilir Oyunun boyutu 4-5gb anca eder zaten. Oyun güçlü bir işlemci istiyor. 4 Çekirdekli işlemciniz...
  19. Berk Atmaca

Heroes & Generals oynayan var mı?

Dostlar başlıktakı oyun, oynamaktan keyif aldığım bir oyun. Arkadaşlarım genelde lol cs go valorant oynadığı için bu oyuna leş, çöp, bok gibi şeyler söyleyip benle oynamıyorlar. Bu oyunu oynayan var mı? Beraber girmek oyunu daha iyi öğrenmek istiyorum. Yaklaşık 80 saatim var. Steamden oynuyorum...
  20. Berk Atmaca

GTX 760 ile AC Valhalla?

Arkadaşlar şu dönemlerde çok sıkılıyorum ve vakit geçirecek oyun arayışındayım. Sistemim altta yazıyor. AC Valhalla oynarsam keyif alabilir miyim? Daha önce Witcher 3 ve Bannerlord alıp oynamıştım. Ekran kartı bulamadığımız bu dönemlerde AC Valhalla'yı GTX 760 la oynamak bende istemezdim ama...
Top Bottom