Arama sonuçları: *

1. Yvşlagaçtanealıyon

Vodafone Geçilirmi ?

Aktif olarak TT kullanıyorum 15GB 169 TL ödüyorum. Vodafone 168 TL 32 GB baya iyi 2 katından bile fazla TT 4.5G de çok iyi ama 3G de çekmiyor ben kolay kolay 4.5G kullanmıyorum çok fena sömürüyor interneti. Ayrıyeten TT ile tahahhütüm var 500 lira da Vodafone geçiş cezası ödeyeceğim.O sıkıntı...
  2. Yvşlagaçtanealıyon

Turknet Rezilliği

Altyapı 70 MBPS. Ben 70 MBPS kullanıyorum. 1 Aydır 15-20 arasında geziyor. Az önce modemimi değiştirdim acaba sorun modemdemi diye hala aynı. 3 tane ethernet kablosu değiştirdim hala aynı. 2 Tane binadan modeme gelen DSL Kablosu değiştirdim aynı. Artık modemi ortadan 2 ye böleceğim. Turknete...
  3. Yvşlagaçtanealıyon

İnternet Hızım Fazla Düşük

70MBS Türknet VDSL kullanıyorum.Altyapının desteklediği son hız bu ve ben bu paketi kullanıyorum. Ama kablolu şekilde internetim 20 lerde geziyor.Arada canı isterse 30-35 görüyor o da son. 1-2 Kere 65-70 gördü dahası yok hep 20 lerde ve kablolu şekilde 20 lerde wifi ile daha da düşük.(10-15)...
  4. Yvşlagaçtanealıyon

İnternet saglayici onerisi?

Evde altyapı bulunmamakta Şuan Superbox kullanıyorum Birde arastirdigim kadarıyla REDBOX var Superbox ve redbox harici altyapı gerektirmeyen internet varmi Varsa ne önerirsiniz
Top Bottom