Arama sonuçları: *

1. Yvşlagaçtanealıyon

Hangi bölümü yazmalıyım

230 puan ile açıktan 2 senelik bitirmek istiyorum Açıktan basit bir bölüm istiyorum hangisini önerirsiniz
  2. Yvşlagaçtanealıyon

E okulun bizi açığa atması mümkün mü ?

12. Sınıfım Sınav öğrencisi olduğumuz için çoğu oğretmen ders işlemiyor test çözdürüyor. Bende okuldan çıkıp eve geliyorum ders işlenmediğı için. Bugun mudur yardimcisi bize 10 gün devamsızlık yaparsanız ve e okula girilirse direk sistemin bizi açığa aldıgıni soyledi Üstüne üslük birde 11...
  3. Yvşlagaçtanealıyon

Lisede devamsızlık olayı.

Lisede son 2 derse girmeyen tüm yok yazılıyormuş Doğrumu ? Bizim okul 5+3 ders olarak işliyor. Son 3 dersten sonrası yarım gün olması gerekmiyormu ? Eğerki son 2 ders tüm günse ben devamsızlıktan sınıfta kaldım demektir.
  4. Yvşlagaçtanealıyon

Sizce Okullar Kapanmalı mı ?

Okullar kapanmalı mı ? Yüz yüze eğitim devam etmeli mi ?
  5. Yvşlagaçtanealıyon

(ACİL)11. Sınıfım Bölümü mü Değiştireyim mi ?

Beyler Yarına kadar bölümüm değişecek o yüzden seri bir karar vermeliyim Hiçbir şekilde üniversite okumayacağım amacım liseyi bitirmek tek amacım bu Şimdi sayısal seçmediğim halde sayısaldayım dediğim gibi yarına kadar sayısaldan çıkacağım Sizce hangi bölüme geçeyim Dil ve eşit ağırlık kalıyor...
  6. Yvşlagaçtanealıyon

11.Sınıfım Sizce Bölümümü Değiştirmelimiyim ?

Arkadaşlar bu sene 11. Sınıf oldum Şuan sayısal seçmediğim halde sayısal da yım Ve sayısal ım rezil bir durumda aşırı kötü Bugün aklıma dil bölümü geldi Fizik Kimya Biyoloji Dersleri yok bu bölümde sizce geçmeliyim Matematik de haftada 2 saat Sizce geçeyimmi dil bölümüne ÜNÜVERSİTE OKUMAK...
  7. Yvşlagaçtanealıyon

Üniversitede Telefon Yasak mı

Üniversiteye telefon sokmak yasak mı değil mi
Top Bottom