Arama sonuçları: *

1. Yvşlagaçtanealıyon

Sizce Apple a geçmelimiyim ?

Aktif olarak Samsung Galaxy A73 kullanmaktayım son derece memnunum 120 hz olsun ekranı olsun şarj olsun gayet güzel bir telefon fakat kamera olarak düşük kalıyor.Iphone tarafında 12 PRO MAX alabilirim.Sizcr geçilirmi 12 pro max e.Hız olarak bir şey kaybedermiyim
  2. Yvşlagaçtanealıyon

7000 TL Telefon Önerisi

Bütçem 7000 TL 1 TL bile çıkamam üstüne zaten bu üstüne çıkılmış hali. Bu bütçeye ne önerirsiniz ? Aklımda 6900 TL ile satışta bulunan GALAXY S20 FE var. Önerilerinizi bekliyorum. Oyun oynanmayacak fotoğraf çekilmeyecek donmasın kasmasın biraz da hızlı olsun yeter.
  3. Yvşlagaçtanealıyon

Xs Max Vs İphone 11 ?

Çok fazla fotoğraf video çeken bir insan değilim. Telefondan sadece performans bekliyorum. Hızlı olsun yeter. Oyun oynanmayacak. Sizce hangisi ?
  4. Yvşlagaçtanealıyon

İPHONE SE alınır mı? ?

Güncel olarak SE alınır mı? ? Oyun için alınmıyor günlük kullanım alo dedirtsin yeter ve sosyal medyada donmadan kasmadan takılsak yeter.
  5. Yvşlagaçtanealıyon

4500 TL Telefon Önerisi

4500 TL Bütçe var MAXIMUM 4700 ÇIKAR Beyler amaç sadece hız başka hiçbir şey önemli değil Kamera - Batarya - Oyun Performansı - Önemli Değil Bastığım şeyin şak diye açılmasını istiyorum Sadece hızlı seri bir telefon istiyorum Marka takıntım yok Android olsun yeter.
  6. Yvşlagaçtanealıyon

4000 TL Telefon Önerisi

Bu gün sonuna kadar sipariş vermek lazım Seri bir şekilde 4000 TL ye kadar telefon önerilerinizi alayım A71 Düşünüyorum şuan
  7. Yvşlagaçtanealıyon

Samsung Telefon Önerisi

Butcemin 4000 e kadar yolu var Lütfen sadece samsung olsun başka telefon onermezseniz sevinirim
  8. Yvşlagaçtanealıyon

Samsung A50 vs Realme 7

Telefonda sadece hız istiyorum Kamera olmasada olur Oyun performansı önemli değil Antutu puanını falan da bosverin Hangisi alınmalı
  9. Yvşlagaçtanealıyon

Samsung dan vazgeçersem pişman olurmu yum

Bu güne kadar hep samsung kullandım 1 kere bile samsung dan başka telefon kullanmadım Bu aralar kafama realme yattı Acaba samsung dan vazgeçersem pişman olurmu yum Kuzenim falan pişman olursun alma kötü telefon diyor Ne yaparsan yap ama samsung dan vazgeçme diyor Kafamda m31 yerine realme 7...
  10. Yvşlagaçtanealıyon

Hala realme 6 alınır mı?

1 hafta önce 2400 TL olan telefon şuan 3000 TL Şaşırdık mı HAYIR çünkü ülkede nefes almak bile para Bu telefon 3000 TL yi hakediyormu 4/128 versiyonu Bütçem 3000 TL başka önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim(Note 9 ve Note 9 pro hariç)
  11. Yvşlagaçtanealıyon

Realme 6 fiyatını hakediyormu

suan kendisi 2800 TL Ayni fiyata m31 var 2800 TL ye daha iyi bir telefon bulunurmu Kisacasi 2800 TL realme 6 ya verilirmi
  12. Yvşlagaçtanealıyon

Realme 6 Oppo nun mu

Bu iki firma ayrıldı Bu realme 6 bu iki firma beraberken mi üretildi yoksa realme ayrı mı üretti
  13. Yvşlagaçtanealıyon

Samsung telefon alınır mı?(M11)

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m11-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000SXR5M?wt_gl=cpc.6804.dsa.elk.telefon-android-telefonlar&gclid=EAIaIQobChMIttCQ_I_u7AIVnBh7Ch35qQe4EAAYASAAEgI3xfD_BwE 2200 TL gibi bir fiyatı var 3gb ram 32 gb hafızaya sahip Sizce bu telefon alınır mı?...
  14. Yvşlagaçtanealıyon

Note 8 vs Oppo realme 6

Hemen hemen aynı fiyatlar Sizce hangisi alınmalı Benim için kamera hiç ve hiç önemli değil olmasa da olur Oyun performansı da önemli değil arayüzde gezerken donmasın yeter
  15. Yvşlagaçtanealıyon

Realme 6 alınır mı? ?

2600 TL bir fiyatı var Bence bu fiyata daha iyisi yok Bu telefonu kullananlar nasıl bir telefon olduğunu söylerse sevinirim Siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsun
  16. Yvşlagaçtanealıyon

Seri telefon önerileri

Bütçem 2500 TL Kamera önemli değil Oyun performansı önemli değil Telefondan istedğim şey şarzı uzun gitsin ve en önemlisi seri olsun Hızlı bir telefon arıyorum hızlı seri olsun yeter TEŞEKKÜRLER
  17. Yvşlagaçtanealıyon

2K Bütçe telefon önerisi

Kamera önemli değil Oyun performansı önemli değil Jarzı uzun gitsin yeter Kullanışlı olsun yeter
  18. Yvşlagaçtanealıyon

Samsung A9 vs m31

hangisini almalıyım sadece oyun performansı istiyorum
Top Bottom