Arama sonuçları: *

1. Kartal34

İ5 10400F ile İ5 10400 takası?

Böyle bir takas istiyorum, bende 10400F var Tray (kutusuz) stok fanlı versiyonu. Sorum ise bunu nerede nasıl yapabilirim, tahminimce 10400 alıp dahili kartı hiç kullanmayan onlarca kişi vardır onları nasıl bulup teklif sunabilirim, ve son olarak böyle bir takasta üstüne kaç TL verirsem adil bir...
  2. Kartal34

Turbox İ7’si ile ne yapılır?

Bende Turbox İ7 si var ne yapılır bununla? Fall Guys kaldırıyor şuan başka ne kaldırır acaba 😅 (İ7 620M)
  3. Kartal34

Yüksek GHz verebilen güçlü işlemci?

Güçlü ve yüksek GHz APU işlemci var mı bildiğiniz? Ryzen olmasın ve 1000 lirayı geçmesin mümkünse.
  4. Kartal34

15W ile en iyi performansı veren işlemci?

Şuan piyasada 15W ile en iyi performansı verecek işlemci nedir? Ben R3 4300GE diye düşündüm ama daha iyisi var mıdır? APU işlemci olmalı. Soket farketmez.
  5. Kartal34

İ5 10400F işlemci RX 6600XT besler mi?

Darboğaz olur mu sizce? Bir de sistemde 8GB RAM var 16 yapmam zorunlu mu sizce?
  6. Kartal34

Yüksek GHz işlemci önerisi?

Eski ve ucuz olsun. Yüksek GHz lere stok olarak veya OC ile çıksın ve en az çift çekirdekli olsun istiyorum. Soket farketmez ama LGA 775/ AM2+/ AM3 soket önceliğim. Arkadaşa lazım bu arada. Sıfırdan ucuz yollu sistem toplayacak. Bütçe tam net değil ama 1500 civarı olacak herhalde tüm sistem.
  7. Kartal34

İşlemcinizden memnun musunuz?

Hangi işlemciyi kullanıyorsunuz? Gücü nasıl, yetiyor mu? Memnun musunuz? Kendim için yazarsam: İşlemcim İntel Atom N450 1.66GHz. Gücü yetmiyor. Hiçbir işlem yapmıyorken bile %100 kullanıma çıkıyor işlemci. Hiç memnun değilim.
  8. Kartal34

Core 2 Duo/Quad vs Athlon X2/X4 İşlemci

Hangisi daha iyi sizce?
  9. Kartal34

Darboğaz olmaması için ne yapmalıyım?

Benim sisteme darboğaz olur dediler. Ben de zaten Ultra ayar takıntım yok ayarları medium yaparım diye düşündüm. Darboğaz geçer değil mi? Ya da başka öneriniz var mı? Sistemi RX 6600XT ekran kartı İ5 9500 işlemcili topladım.
  10. Kartal34

İ5 işlemci darboğaz yapar mı?

Normalde 5K ya 1660S alacaktım ama dün aynı fiyata RX 6600XT yi görünce hiç düşünmeden aldım. Yalnız şimdi aklıma geldi bu kart işlemcimle darboğaz yapar mı? Aldığım işlemci bu...
Top Bottom