Arama sonuçları: *

1. DA_mødları_çok_iyi

Steam Deck alırken nerelere dikkat etmeliyiz?

Selamlar, sarı siteden steam deck alacağım alırken neleri test etmeliyim ve playstationlardaki gibi sürüm muhabbeti var mı? Birde kaç w şarj destekliyor?
  2. DA_mødları_çok_iyi

Steam Deck Alternatifi konsol önerisi.

Selam, steam deck tarzında windows üzerinden 2d platform oyunları oynayabileceğim bir konsol arıyorum ancak sırf 2d oyunlar için uçuk meblağlar vermek istemiyorum. Neon Abyss ve Dead cells tarzı. Birden fazla öneride yapabilirsiniz, şimdiden çok teşekkür ederim.
  3. DA_mødları_çok_iyi

Nintendo hesabında satın alınan oyunlar gözükmüyor.

Selam, geçenlerde Nintendo Switch'imi sattım kullanması için hesabımı açık bırakmıştım ancak hesabımı vermedim. Bugün Nintendo hesabıma giriş yaptım ancak satın alma geçmişimde aldığım oyunları göremiyorum. Daha önceden görünüyordu şu anda çoğu oyunum gözükmüyor. Hesaptan hesaba oyun aktarma...
  4. DA_mødları_çok_iyi

Nintendo Switch V2 ne kadara eder?

Selamlar elimdeki Nintendo Switch V2 cihazımı artık vakit ayıramadığım için satmak istiyorum. Ekran temiz, drift problemi yok, batarya sağlam yanında sert koruyu kılıf mevcut, Oyunlarım; Super Mario Bros Deluxe, Zelda , Fifa 20 , NBA 2K20 , Neon Abyss, Crysis Remastered, Mortal Combat 11 , Ao...
  5. DA_mødları_çok_iyi

Nintendom ne kadar eder?

Merhabalar elimde v2 temiz bir switch var ekipmanlar tam batarya iyi durumda ekranda vs çizik yok. Sadece cihaz ne kadar eder? Hesabımda 3k değerinde oyunda var sizce ayrı mı satmak daha mantıklı birlikte mi?
  6. DA_mødları_çok_iyi

Nintendo Switch için Taşıma çantası önerisi

Nintendo switchim için sert koruma çantası arıyorum bütçe 200-250 arası daha uygun olursa iyi olur. Bir kriterim yok ancak switch ve şarj aleti sığsa yeter. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  7. DA_mødları_çok_iyi

Nintendo V2 ne kadara alınır?

Merhabalar, Nintendo Switch V2 kutu içeriği tam drift ve çizik yok. Yanında Zelda, FIFA, Mario, NBA 2K20 gibi birkaç oyun daha var. 4.500TL'ye alıyorum, iyi mi? Alırken nelere dikkat etmeliyim? Bir de oyunlar hesapta hesabı vermemem senin mailine aktarırız tarzı bir şey söyledi. Bu nasıl oluyor...
Top Bottom