Arama sonuçları: *

1. DA_mødları_çok_iyi

8000tl not alma ve video izleme için kalemli tablet önerisi.

Dostlar selam, 8000 TL bütçe ile kalemli birtablet arıyorum, not alma ve video izleme için kullanılacak şimdiiden teşekkürler.
  2. DA_mødları_çok_iyi

HUAWEI Matepad SE 4/64GB

Selam, kardeşime karne hediyesi tablet alacağız 3K ya ne önerirsiniz? Samsung Tab A7 kullandığım için Tab A8 almayı düşündüm ancak 32 depolama ve tft ekran yüzünden Huawei Matepad SE almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Google uygulamaları vs çok sorun çıkartıyor mu? ve hafıza kartı desteği var...
  3. DA_mødları_çok_iyi

3-4K Not almak için tablet önerisi.

Selamlar, öğrenci arkadaşım not almak için maks 4k bütçe ile tablet arıyor. Ne önerirsiniz?
  4. DA_mødları_çok_iyi

Öneri 800tl civarı tablet önerisi

Merhaba 800tl civarı tablet almak istiyorum sadece ders amaçlı kullanıcam bataryası hemen bitmesin yeter. İkinci el ipad almayı düşünüyorum ama hangi modeli almalıyım hiç bir fikrim yok sizin düşüncelerinizi almak istedim.
  5. DA_mødları_çok_iyi

Samsung TAB A7 için klavye önerisi.

Selamlar Samsung Tab A7 için klavyeli kılıf arıyorum, önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  6. DA_mødları_çok_iyi

Samsung Tab A7 ne kadar eder?

Merhaba samsung tab a7 sim kartlı modele sahibim yükseltme yapmak için satmayı düşünüyorum. 2 ay önce alındı samsung Türkiye garantili. ne kadar eder sizce?
Top Bottom