Arama sonuçları: *

1. DA_mødları_çok_iyi

1200TL kulak üstü JBL kulaklık önerisi

Dostlar selam, 1200tl ye kadar jbl kulak üstü kulaklık arıyorum ancak çok fazla model olduğu için sizlere sormak istedim. 510-560-570-580 bunların farkı nedir ve hangisini önerirsiniz?
  2. DA_mødları_çok_iyi

Telefon/Tablet için gamepad önerisi.

Dostlar selam, Razer Kishi V2 tarzında bir gamepad arıyorum. Bilgisayar üzerinden stream ederek oyun oynayacağım. Ucuz yollu bir seçenek var mıdır bunu sormak istiyorum, mesela aliexpressten vs.
  3. DA_mødları_çok_iyi

Sony WF-1000XM4 alınır mı?

Selam, Sony WF-1000XM4 almayı düşünüyorum ancak yüksek ses ve bass seven biriyim kulaklık bu yönden beni tatmin etmeyebilir diye düşünüyorum. Alternatif olarak ne önerirsiniz?
  4. DA_mødları_çok_iyi

Sony WF-1000XM4 alternatifi kulaklık önerisi.

Dostlar selam, 2500tl bütçem var bunu arttırıp Son WF-1000xm4 mü alsam yoksa bu bütçelerde güzel f/p ürünler var mıdır? Aklımdaki ürünler: Jabra Elite 85T/7 Pro Sennheiser da olabilir ancak çok fazla model var seçemedim :). 1683820993 @Evil Belief
  5. DA_mødları_çok_iyi

3000TL kulak içi kulaklık önerisi.

Selam dostlar, 3K bütçe ile kulak içi kulaklık bakıyorum. Aradığım şeyler yüksek ses, bass ve anc. Jabra elite 75T den geçeceğim. @serwintes @CoolBasThe
  6. DA_mødları_çok_iyi

Apple saat önerisi.

Selamlar, arkadaşım 14pro alacak yanına da saat almak istiyor, Apple Watch Series 7 iyi midir? bu bütçede daha iyi bir seçenek var mı?
  7. DA_mødları_çok_iyi

1000₺ Kare Akıllı Saat önerisi.

Selamlar kız arkadaşım için akıllı saat bakıyorum. bütçe 1000₺ ancak biraz arttırabilirim. Amazfit Bip 3 bu hoşuma gitti. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  8. DA_mødları_çok_iyi

400TL 250gb Micro SD kart önerisi.

Selamlar annemin videolarını depolaması için micro sd kart alacağım 250gb 400-450tl civarı bir ürün arıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  9. DA_mødları_çok_iyi

Öneri Çift Girişli Şarj Aleti Önerisi.

Selamlar çift girişli (en az 1 tanesi usb type a) bir şarj aleti arıyorum. 50w üstü olursa çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim. @Evil Belief @pickpocket @Furkan Karagülle @bana beko derler
  10. DA_mødları_çok_iyi

Masa için Telefon Tutucu Önerisi

Selamlar elimde şu telefon tutucudan var ancak telefonu koyduğumda düştüğü için alttan şarj edemiyorum. Koyunca düşmeyen kaliteli bir tane önerebilir misiniz? Aklımda Baseus Telefon tutucu var ancak fiyatı pahalı gibi geldi50tl bandında güzel bir ürün yoksa bunu almayı düşünüyorum. Yardımlarınız...
  11. DA_mødları_çok_iyi

Java Samsung Evo Plus MicroSD kart alınır mı?

Selamlar Samsung Evo Plus 256gb micro sd kartı almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Bu fiyata veya daha uyguna başka seçenek var mı?
  12. DA_mødları_çok_iyi

90 Derece Şarj Kablosu önerisi.

Şu tarzda bir ürünün daha kalitelisini arıyorum bunun diğer sitelerde çok fazla kötü yorumu vardı. Ya da şöyle bir dönüştürücünün daha ucuzu olabilir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  13. DA_mødları_çok_iyi

Öneri Çekim çadırı ve Dönen stand önerisi.

Selamlar telefon ile ürün çekimi için dönen stand vs çekim çadırı arıyorum. Dönen stand ve Çekim çadırı bunlar gibi ürünler arıyorum daha uygun fiyatlısı veya bu fiyata daha iyisi var mıdır? Şimdiden teşekküler.
  14. DA_mødları_çok_iyi

Öneri Telefon için tripot önerisi.

Telefon ile çekiceğim videolar için tripot arıyorum. Kısa olanlardan elimde var ancak dış çekim gibi şeylerde haliyle yetmiyor. Orta veya biraz uzun bir şey arıyorum. Portatif olursa çok iyi olur. Kınu hakkında bir fikrim olmadığı için bütçe belirlemedim. Uçuk kaçık bir şey olmadığı sürece...
  15. DA_mødları_çok_iyi

Öneri Küçük powerbank önerisi.

Merhabalar yolculukta nintendomun çantasına koymak için 10000 mah küçük bir powerbank arıyorum. Bütçeyi biraz aşabilirim. Şimdiden teşekkürler. @Evil Belief
  16. DA_mødları_çok_iyi

Öneri 350₺ Kablosuz Kulak üstü kulaklık önerisi

Merhabalar, 350₺ banında Blutooth kulak üstü kulaklık arıyorum. Kız arkadaşıma alacağım için Anker Q10 gibi kaba bir model istemiyorum.Aradığım bir kriter yok ancak attığınız kulaklıkların artı ve eksilerini söyleyebilirsiniz daha rahat seçim yapabilirim. Bütçeyi biraz arttırabilirim. Şimdiden...
  17. DA_mødları_çok_iyi

Öneri 500₺ Bluetooth Kulak içi kulaklık

Merhabalar ₺500 altı Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Yüksek ses, bass ve uzun kullanım süresi benim için önemli. Edifier X3s modelini düşünüyorum bu bütçede daha iyi bir seçenek var mıdır? Bütçemi arttırıp Jabra 75t almayı düşünüyorum (bölgemdeki BİM'de ₺800) ancak çok kronik sorunu var...
  18. DA_mødları_çok_iyi

Edifier X3S alınır mı?

Edifier X3S i 450 TL ye Enes özenden gördüm bir kaç gün önce fiyatı zamlı değil diyor. Yüksesk ses , bass ve uzun kullanım süresi olarak bu fiyatta alınır mı başka seçenek olarak ne var?
  19. DA_mødları_çok_iyi

Öneri 400₺ Kulak içi kulaklık

Yüksek ses, bass ve ve pil ömrü uzun kablosuz bir kulaklık arıyorum. Aklımda Anker R100 var ancak fiyatı 220₺ den 400e yaklaştığı için pek fiyatını hakettiğini düşünmüyorum bu bütçede önerilerinizi bekliyorum. Bütçeyi biraz arttırabilirim.
  20. DA_mødları_çok_iyi

Kulak içi + Kulak üstü vs Kaliteli kulak içi.

Anker Q10 almayı düşünüyordum şu an fiyatı 350₺ ancak kulak içi kulaklığımda bozuldu (1 more omthing air free) yeni kulak içi de alacağım bütçe olarak 300₺ var. Benim için uzun pil ömrü, yüksek ses ve bass performansı önemli ( çoklu bağlantıda sayılabilir). Sizce kulak üstü yerine 700₺ civarı...
Top Bottom