Arama sonuçları: *

1. BurakAkgn

steam kış indirimlerinde ne almalıyım

arkadaşlar selamlar kış indirimlerinde oyun almayı planlıyorum aklımda herhangi bir oyun yok her tür olabilir. bütçem 100 TL maks
  2. BurakAkgn

Sonbahar indirimi oyun önerisi

selamlar steam sonbahar indirimlerinde hangi oyunları almayı planlıyorsunuz ? ben bunları düşünüyorum. alınmaz dediginiz bi oyun varsa yazarsanız sevinirim?
  3. BurakAkgn

Cadılar bayramı indirimi oyun önerisi

Selamlar son çare olarak alabildigim kadar oyun almayı düşünüyorum yaninda önerdiginiz veya bu oyun alınmaz dediginiz oyunlar varsa söylerseniz sevinirim
  4. BurakAkgn

spiderman indirecegim hangi siteden indireyim?

arkadaşlar torrent oyun indir diye bir siteden indirmeyi planlıyorum fakat tam olarak nerden indirecegim onu bilmiyorum bilen varmı acaba?
  5. BurakAkgn

doom eternal mı assasins creed odysey mi?

arkadaşlar sizce hangisini almalıyım yada maks 70 TL'ye şuanki indirimden bir oyun önerir misiniz??
  6. BurakAkgn

Steam sepetim nasıl başka önerileriniz varmı?

arkadaşlar steam sepetimi şuanlık bu şekil planladım yarın kartıma para yükleyip almayı planlıyorum sizce hangi oyun yerine hangi oyunu eklemeliyim
  7. BurakAkgn

epic games tomb raider trilogy ücretsiz oldu?

arkadaşlar epic games girdigimde tomb raider 3lemesi ücretsiz olmuş ama alamıyorum 404 not found hatası alıyorum
  8. BurakAkgn

Steam kış indirimindeki oyunlar nasıl?

agalar alınmaz parasına degmez dediginiz bir oyun varmı varsa sileyim boşa para vermeyeyim
  9. BurakAkgn

steam sonbahar indirimleri

agalar selam steam sonbahar indirimi 9 da başlıyormuş sanırsam siz hangi oyunu almayı planlıyorsunuz belki banada alıcak oyun çıkar
Top Bottom