Arama sonuçları: *

1. Yusufx

Oyuncak Nissan GTR R-34 Nerden bulabilirim?

İnternete fiyatları yüksek küçük araba olmasına rağmen bugün awm de çoğu mağazayada baktım çok nadir anladığım kadarıyla hiç bir yerde yoktu r35 alıp çıktım bunların olduğu bir alışveriş sitesi var mı?
  2. Yusufx

Kara cuma indirimleri nerede başladı ve cidden indirim varmı?

Kara cumaya özel şuanda ciddi indirim olan yerler var mı? ben halen göremedim.
  3. Yusufx

Yardım Aliexpress'den 51TL'ye RGB alınır mı?

Sepete 51TL'ye geliyor aklımdaki sistem şu böyle monitörün arkasına akşam soft ışık gibi olsun kumanda yada telefondan rengi ayarlayıp öyle arka plan ışığı olarak kalsın istiyorum sizce bu alınır mı ve bunlar çok elektrik yakan şeyler mi...
  4. Yusufx

Bolt kargo ne zaman gelir?

Dün akşam itopyadan monitör aldım bolt kargo ile gelicekmiş firmayıda hiç duymadım nasılar falan bilmiyorum bugün öğlen bolt kargo tarafından kargonuz teslim alınmıştır dedi şuanda kargo takip yerindede depoya indi falan diyor yarın gelir mi?
  5. Yusufx

Hepsiburada efsane 11 indirimleri başladı !

Cidden bir indirim varmi bilmiyorum ama 6-12 kasim arası sürecek https://www.hepsiburada.com/dv/kasim-fenomen-indirimler
  6. Yusufx

Kasım indirimlerinden memnun musunuz?

Benim bildiğim kasım indirimleri çok güzel olurdu hatta hep dedik kasımı bekle kasımı bekle diye ama çok büyük indirimler göremedim yeni başladı diyemi sizce ayın 15'i gibi monitör alıcağım indirimler artar mı sizce?
  7. Yusufx

18,63TL ye ne alınır ?

İninalde 18tl var ne alabilirim getir çarşıdan birsey soylim dicem o paraya getirmezler
  8. Yusufx

Yardım Dolap üzerinden güvenilir alışveriş ile telefon alınır mı?

Merhaba uzun araştırmalar sonucu bütceme uygun ve istanbulda ikinci el iphone 11 128gb bulamıyorum ama dolapdan almayı düşünüyorum sahibinden param güvende gibi aynı sistemleri var parayı atıyorsun falan dolapa kasasında falan kalıyor iade hakkın falan oluyor edebiliyorsun felen filan işte...
Top Bottom