Arama sonuçları: *

1. Yusufx

Papara yakın zamanda sim kartı değiştirdiğin için bloke oldu.

Bu işlemi yapalı 3 haftayı geçiyor ama halen sim kartı değiştirdiğin için bloke oldu diyor ne yapmam gerekiyor canlı desteği arıcak müsaitliğimde olmuyor
  2. Yusufx

Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçerim? (Kart girili)

Onaylı hesap olarak gözüküyorum bugün atmye gittim para çekemedim kartın atm ye kapalı falan dedi desteğe sordum sözleşmeli hesaba geçmem gerekiyormuş ama telefonda nasıl geçicem çözemedim halen.
  3. Yusufx

Ziraat mobil 18 yaş altı mobil bankacılık yok mu?

Ziraat kullanıyorum maaş için falan birsey falanda alabiliyorum sms gidiyor ama mobil bankacılık denediğimde yoktu çok saçma geldi bana herseyi yapabiliyorum ama neden bakiyeme bakmak için mobil bankacılık kullanamıyorum
  4. Yusufx

İninal kart Prime gaming kaydolma sorunu

Böyle bi hatayla karşılaşıyorum 30 günlük deneme sürününü başlatcam başlatamıyorum açaba kartın içinde 18tl var diyemi?
  5. Yusufx

18 Yaş altı papara gibi kartlar?

Normalde papara başvurucaktım 18 yaş altı olarak veli onayı istiyormuş ablamı veli olarak gösterebilirmiyim diye deneyim dedim olmadı hiç anne yada baba onayı olsun istemiyorum ininal var normalde ama ininaldede aylık para kesiyor sizin önericeğiniz kartlar olur mu cashback olan aylık para...
  6. Yusufx

Ziraat mobile kayıt olamıyorum.

18 Yaş altı kart başvurusunda bulundum kart gelmedi ama kağıt verildi falanda girdiğiniz bilgiler hatalı falan diyor online başvuru yerinde kartın falan gelmesimi lazım?
  7. Yusufx

18 Yaş altı banka kartı?

18 Yaş altı için banka kartı lazım veli izinli olur iban lazım ve aidat, transferde falan para kesmese sevinirim varmı öneriniz?
  8. Yusufx

Paycell kayıt olmada devam edemiyoruz hatası

Paycell yükledim dün ve dünden beri deniyorum kayıt olmada e postadan sonra devam diyorum devam edemiyoruz diyor sonra deneyin diyor tekrar çözümü bilen varmıdır ve bu salla topla nasıl bir şey bu konu hakkındada bilen varmı
  9. Yusufx

Discord ininal ödeme yöntemi onaylanmıyor sorunu

Normalde tosladada denedim ininale aktardım parayı herşeyi doğru yazmama rahmen para olmasına rahmen ödeme yöntemi onaylanmıyor falan diyor.
  10. Yusufx

Tosla arkadaşını davet et para kazan!

Bilmeyen yoktur diye düşünüyorum ama bilmeyenler için bahsedeyim, tosla her arkadaşınızı davet ettiğinizde 10tl size 10tlde sizin kodunuzla kayıt olana veriyor. Bu parayı harçamak için illaha kartınızın olmasına gerek yok Akbank ATM'sinden tosla QR codu okutarak paranızı çekebiliyorsunuz veya QR...
Top Bottom