Arama sonuçları: *

1. L

Laptop batarya ömrü sağlığı nasıl korunur ?

Öncelikle selamlar.Günlerdir laptop alma arayışı içerisindeydim.Sonunda almış bulunmaktayım.Aldığım laptop'un batarya sağlığını nasıl koruyabilirim arkadaşlar ?
  2. L

Asus mu game garaj mı

Teknosadan Asus tüf 3050 ti 16 GB ram 512 SSD i7 11370h mi yoksa game garajran https://www.hepsiburada.com/game-garaj-slayer-7-3060-c2-intel-core-i7-11800h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000POLMD?magaza=GarajOnline&url_src=and-product-detail
  3. L

Öneri Max 12k laptop tavsiye

Öncelikle selamlar sevgili donanım arşivi okuyouculari.Aranizda bir aydan beri benle uğraşanlar var biliyorum kusuruma bakmayın çünkü bu kadar parayı heba etmek istemiyorum.Arkadas yazılım mühendisliği ogrencisiyim şuan ne üzerine uğraşacağım bilmiyorum.Aklimda Macbook Air 16 GB 256 SSD alaşım...
  4. L

10-12k gaming laptop oneri

144 hz olsun gerisi 16 ram 512 GB SSD gerisi np
  5. L

M1 Macbook Air ile oyun geliştirilir mi

Sorum başlıktadir.Tesekkurler.
  6. L

14 inch laptop alınır mı

Macbook Air 16 GB alacağım yazılım ile uğraşıyorum render alıyorum photoshopu aktif kullanıyorum.Sizce 14 veya 13.3 inch laptop kullanılır mı bu gibi görevlerde ilerleyen süreçte bir monitör düşünebilirim
  7. L

Yazılım mühendisliği için macbook Air 16 ram alinir mi

Sorum başlıkta bellidir.
  8. L

Bu bilgisayar beni kaç sene idare eder ?

Selamlar. Yazılım mühendisliği bölümü 1.sinif öğrencisiyim.Elimde Asus K555L serisinden bir laptop bulunmakta.Sizcd bu beni ne kadar idare edebilir değiştirmeli miyim ? Özellikleri : İ5-5200U 2.2 GHz sanırım 12 GB ram 1600 MHz Nvidia GT 940 M 2GB 1 TB HDD
  9. L

Sizce bu piyasada laptop alınır mı ?

Selamlar arkadaşlar. Sizce bu piyasada laptop alınır mı ? Beklenmeli mi özellikle kara cuma , Aralık ayı filan beklenmeli midir uygun ürünler bulabilmek açısıyla ?
  10. L

Macbook Air 8 GB ram alınır mı ?

M1 Macbook Air 8 GB ram 256 SSD alacağım.Yazilim mühendisliği öğrencisiyim.Sizce almalı mıyım ?
  11. L

8000-10000 TL arası laptop

Yazılım ve oyun için min 8000 Max 10000 arası laptop arıyorum.Lutfen mantıklı önerilerde bulununuz teşekkürler.
  12. L

7-8k Yazılım için laptop önerisi

Bütçe bellli.Yazilim için laptop önerisi istiyorum.
  13. L

Üniversite için 10k laptop tavsiyesi

Yazılım mühendisliği okuyorum.Elimde eski bir laptop bulunmakta.Sizin bu fiyat bandında neler önerirsiniz.Macbook mu Windows mu ?? Gaming de olabilir ultrabook da olabilir
  14. L

5-6 sene götürebilecek oyuncu laptop

Yazılım mühendisi öğrencisiyim. Bütçem Max 15.Kaliteli ürünler önerin lütfen. Aradığım özellikler: -i7 veya ryzen 7 -min 16 ram(sual channel) -min 512 SSD (boşta slot olabilir) -ekean kartı rtx 3060(voltajı yüksek olsun öyle Max-q atmayın lütfen) -sogutma kalitesi iyi
  15. L

HP victus alınır mı ?

Arkadaşlar yazılım mühendisliği öğrencisiyim sizce bu alınır mı ? https://www.vatanbilgisayar.com/victus-by-hp-16-d0021nt-core-i7-11800h-2-3ghz-16gb-1tb-ssd-16-1-rtx3060-6gb-w10.html
  16. L

Yazılım mühendisliği için 5-6 sene idare ettirecek laptop önerisi

Öncelikle selamlar ben yazılım mühendisliği bölümü 1.sinif öğrencisiyim.Laptop alacağım fakat hala kararsizligim devam etmekte.5-6 sene rahat götürebilecek gerçekten her manadan iş gören ve ileri zamanlarda gerek uygulamaları olsun gerek aksesuarları olsun maddi sıkıntıya sokmayacak bir laptop...
  17. L

Yazılım mühendisliği laptoplar arası kararsiz kaldım

Arkadaşlar selamün aleykum,direk konuya giriyorum. Batarya ömründen dolayı Macbook m 1 almak istiyorum. Performansından dolayı da ...
  18. L

Yazılım mühendisliği laptop önerisi

Öncelikle selamlar ben yazılım mühendisliği öğrencisi 1.sinifim.Elimde bir laptop bulunmakta 12 GB ram i5 5200U GT 940M(Asus K555L model).Arkadaşlar ben bu laptop yerine 15k değerinde bir gaming laptop alabilme şansım var.Sizce bu mantıklı bir seçim mi olur yoksa direk Macbook m1 mi...
Top Bottom