Arama sonuçları: *

1. ARDAER

Yardım BİLGİSAYARIM KULAKLIĞI GÖRMÜYOR

Hyperx cloud 2 wirelles kullanıyorum 5 dakika once pc kapatıp açtım kulaklık hiçbir şekilde görünmüyor bilgisayarda neden olabilir bilgisi olanlar acil yardım lütfen. 1655392579 gördüğünüz fotoğrafta vg278 yazan yerın alt kısmında hyperx cloud 2 diye bir seçenek olması lazım fakat yok
  2. ARDAER

HYPERX CLOUD 2 WİRELLES SES KESİLME SORUNU.

Merhaba arkadaşlar aranızda bu işle uğraşan yada belki bilgisayarımla alakalıdır bilmiyorum ama kulaklıktan hem yazılım hem de donanım olarak iyi anlayan var mı ,çünkü şuan kullandığım hyperx cloud 2 wirelles kulaklığımda aralıkları belli olmaksızın 3-5 saniye sesi gidiyor ve tekrar geliyor...
  3. ARDAER

Max 850tl civarı kulaklık önerisi.

Arkadaşlar ortalama 850 TL bütçe var kuzenimin kulaklık almak istiyor önerilerinizi bekliyorum FPS için.
  4. ARDAER

Yardım Hyperx Cloud 2 Wirelles Bağlantı kesiliyor

Herkese merhaba 2 ay önce cloud 2 wirelles aldım kulaklık harika ses kalitesi olsun mikrofon olsun ama bazen durup dururken bağlantısı 5 saniyeliğine kesiliyor sonra otomatik tekrar geri geliyor bunu günde 1 defa yapıyor sadece, normalde 6 7 saat oyun oynuyorum sadece 1 defa rastlıyorum kasanın...
  5. ARDAER

wirelles gamin kulaklık tavsiye

Arkadaşlar merhaba 1500 1600 TL arası bütçem var wirelless gaming kulaklık almak istiyorum HYPERX CLOUD 2 WIRELLESS iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum tavsiyeleriniz var mı aranızda kullanıp memnun kalan fps oyuncusuyum.
  6. ARDAER

Logitech G Pro X vs Logitech G G733 Kablosuz Hangisini Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar üst seviye bir kulaklık almak istiyorum 2 ay içinde aslında 2 3 model arasında kaldım acaba LOGİTECH G PRO X kulaklık mı yoksa LOGİTECH G733 mü konu hakkında görüşü olanlar yazsın lütfen...
Top Bottom