Arama sonuçları: *

1. F

ryzen 5 1600 af oc nasıl yaparım

bana gelişmiş bir şekilde oc yaptırabilecek birisin varmı işlemci ryzen 5 1600 af soğutma (sıvı) gametech hydra 2fan anakart msı b450m a pro max bana yardım edecek birisi var mı otomatik oc yapılmasını istemiyorum bence tam performans vermiyor
  2. F

ryzen 5 3600 alınır mı ?

elimde ryzen 5 1600 af var bazı oyunlarda işlemcim yetersiz kalıyor hemde işlemcimi yükseltmek istiyorum şuan aklımda ryzen 5 3600 var sizce alınır mı fansız şekilde 2.el almayı düşünüyorum ileride 3060 alsam darboğaz yapar mı veya 1500-1800 arası önereceğiniz güçlü işlemci var mı ?
  3. F

Hangi işlemciyi kullanmalıyım

Pc de ryzen 5 3400g var ekran kartı alacağım gtx 1050 ti Sizce işlemciyi ryzen 5 1600 af ile değiştireyim mi yoksa 3400g iyi mi? değiştirirsem elşmde parada kalıyor hem
  4. F

Yardım pc de video izleyince drop giriyor

video izlerken biranda drop giriyor ilk ve videoyu durdurup masaüstüne gelip birkaç defa yenilemeden düzelmiyor görev yöneticisinden baktığımda tam donduğu yerde video codec 0 %30-40 arasındayken biranda %100 oluyor ve o arada donuyor bu sadece youtubede video izlerken değil tüm videolarda...
  5. F

ryzen 5 3400g driver linki atabilecek varmı

pc de ryzen 5 3400g apu sistem takılı vga drive varmış sanırım ama ben bulamadım pc ye yüklemem gereken tüm driver linklerini atabilecek var mı ?
  6. F

1.350 TL ye ryzen 5 3400g buldum

Fiyatı 1500tl idi 1350 TL ye kadar indi sizce alınabilecek bir fiyatta mı (kutusuz gelicek ama yanında stok fan olucak)
  7. F

2.el işlemci alacağım ne testi yaptırayım

Herkese iyi günler bugün 2.el işlemci alacağım (ryzen 5 3400g) alırken ne testi yaptırayım (yaptırdıktan sonra buraya test sonuçlarını atarım) nelere dikkat etmeliyim ilgilenirseniz sevinirim
  8. F

İşlemcinin üzerinde pro yazıyor daha iyi mi? daha kötü mü ?

Ryzen 5 3400g alacağım ama işlemcinin birinin üzerinde "ryzen 5 pro 3400g" yazıyor diğerinin üzerinde "ryzen 5 3400g" yazıyor hangisi daha iyi bilmediğim için soruyorum şimdiden cevaplayanlara teşekkür ederim.
  9. F

Ryzen 5 3400g yerine alınabilecek ağu işlemci

Uzun zamandır PC dizmeye çalışıyorum tüm parçaları aldım bir tek işlemcim kaldı şu an işlemciyi bulmakta zorlanıyorum bulduğum yerlerde çok pahalı daha ucuza alabileceğim güçlü bir işlemci varmı
Top Bottom