Arama sonuçları: *

1. B

Social club hesap nasil degistirilir

Arkadasimin hesabindan epicgames den gta 5 e giriyorum yanlislikla social club den onun hesabini seçtim kendi hesabimj actim ordan ama yinede arkadasimin hesabina giriyor ne yapmaliyim
  2. B

Rx570 mi gtx1650 mi

2020 de hazır sistem almistim rx570 ekran kartlı 3 hadta önce driver kurunca beyaz nokta veriyordu itopyaya gonderdin msi a gondermem soylendi tekrar geldi tamir oldu diye sorinum hala devam ediyordu servispointi aradim soyledin usbye goruntuleri atip urunu gondermem soylendi degisim talebi...
  3. B

Msi ekran kartı ve anakartlarin garanti

İyi günler msi ekran kartlarj ve anakartlarin garanti suresi kac yildir acaba ekran kartim bozuldu garantiye gonderecegim 29/01/21 tarihinde alindi o sebepten soruyorum yardimci olan herkese teşekkür ederjm
  4. B

Ekranda beyaz noktalar var

Arkadaşlar biraz önce pc yi actim ve ekranda beyaz noktalar var bu neyden kaynaklanıyor olabilir 2.el olarak aldim karti aldigim adam hic bakim yapmamiz guvenlik etiketi bile ustunde bakimsizliktan olabilirmi furmarka girince bisey olmuyor ama asagiya ss koyacagim artip azaliyor nokta
  5. B

Ekran karti agrizasi

Arkadaslar msi armor rx570 ekran kartim var oyunlarda hic bir sikinti olmuyor ama masa ustunde windows 10 un normal mavi duvar kağıdıbda sol alt kisimda asagiya koyacagim sekilde renkler vad duvar kagidi değiştirince gidiyor bu sorun oyundada gorunmuyor acaba isletim sistemindenmi kasaya takili...
  6. B

PC toplayacağım yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar PC toplayacagim monitörsüz 6500 TL bütçem var işlemci olarak i3 10105f düşünüyorum diğer parçaları ne almalıyım yardimcu olurmusunuz 2.el veya sıfır fark etmez yardımcı olan herkese teşekkürler
  7. B

Ekran kartı chip tamiri olurmu?

Arkadaşlar bugün Asus gt630 2gb ekran kartima termal macun yenilemesi yapmak için açtım üstündeki macun aşırı derecede kuruduğu için biraz bastırdım tırnakla temizledim sonradan dikkat edince aşağıdaki gibi chipin üstündeki 3 adet direc kopmuş tamiri olurmu yerine başkası takılırmi yardımınız...
  8. B

Rx460 & İntel Xenon 5335

Arkadaşlar sistemim MSI g41m-p33 combo DDR3 Kingston 4gb ram 1333 MHz 350 watt Asus power Gt420 2gb İntel Xenon 5335 işlemci 120gb adata ssd 400 GB Seagate hdd Ben bu sisteme rx460 ön yada MSI takmayı düşünüyorum darboğaz yaparmi
  9. B

Çin den ekran kartı almayı düşünüyorum gümrüğe takılır mı vergi kaç TL veririm

Ekran kartı GTX 750 ti 2gb oc işlemcim Intel Xenon 5335 bunla darbuaz yaparmı ve ekra kartı gümrüğe takılır mı takilirsa kaç TL vergi vermem gerekir...
  10. B

Dx 12 ekran kartı almak istiyorum bütçem düşük ne önerirsiniz

Arkadaşlar sistemim MSI g41 m p33 combo DDR2 4 GB ram MHz hızını hatirlamiyorum GT 420 gigabyte 2 GB dx 11 İntel Xenon 5335 işlemcim var Dx12 ekrankarti almak istiyorum Ram i de DDR3 8 GB yapacağım 8gb ram le ve bu işlemci ile darbuaz yapmayacak düşük bütçeli dx 12 ekran kartı onerirmisiniz...
Top Bottom