Arama sonuçları: *

1. O

TürkTelekoma 1 Aralık'ta 75TL'ye kadar ZAM!

Herkesi etkiler şimdiden geçmiş olsun
  2. O

DA Story 100Mb/S indirme nasıl oluyor?

1000Mbps TurkNet kullanıyorum fakat Steamde asla 100ü göremedim. Hatta 80leri bile göremiyorum genelde. Farklı sunucularda denedim. Araştırınca steam kısıtlıyor diyorlar. Nasıl bu hıza ulaşabilirim? @Abdullah Hacıgül
  3. O

Steam İndirme Hızı Gereğinden Yavaş

1000Mbps kullanıyorum fakat 55lerde dolanıyor hep. Almanya sunucusunu vs. denedim değişen bir şey yok. Nasıl hızı arttırabilirim?
  4. O

TurkNet internet kesilme sorunu

TurkNet GigaFiber kullanıyorum. Sorun şu internetim ortalama 10 dakikada bir kesiliyor ama modem ışığı hala yeşil yanıyor. Oyundayken ping artışı yaşamıyorum. Hız testlerimde bir problem yok. Ping testlerinde kopma anında ping fırlaması yaşıyorum normal zamanda gayet stabil. Tracert testleri de...
  5. O

TürkNet 2 gündür internette kopma

TürkNet gigafiber kullanıyorum fakat dün 15dk bugün ise 30dk civarı internet gitti. Modem üstündeki dünya logolu ethernet ışığı kırmızı yanıyordu. Gigafiber kullanan komşum da aynısını yaşadığını söyledi. Konum İstanbul/Bahçelievler Başka yaşayan var mı bu durumu?
  6. O

Gigafiber yavaş internet

1000Mbps gigafiber kullanıyorum. 1 saat önce 800 mbps alırken şimdi çok düştü neden olabilir? Sabitlenmiş gibi 94.7yi geçmiyor
  7. O

1000Mbps için Cat6 Önerisi

Amazondan; Alfais cat6 10M bu ürünü sipariş etmeyi düşünüyorum fakat yorumları kötü. Aslında iyi bir marka diye biliyorum. S-Link cat6 10M ikinci seçenek olarakta bu var. Hangisini almam mantıklı olur? Ugreen 150tl civarlarında dolaştığı için şu an bütçem yetersiz kalıyor. Herhangi bi kopma...
  8. O

Santral uzaklığı ve etkisi

Santral uzaklığını en doğru nereden kontrol edebilirim? Biraz baktığımda netspeedde olduğunu gördüm ve 0 metre diyor. Doğru sonuç mu veriyor başka nerelerden kontrol edebilirim? Uzaklığın pinge ne kadar etkisi olur ? Olur mu?
  9. O

Kablo uzaklığı hıza etkisi

Merhaba Modemi oturma odasında kullandığımız için odamdaki bilgisayar için internet kablosu çekmem gerekiyor. 10-12M civarı bi kablo çekeceğim. Kablolu kullanımda herhangi bir etkisi oluyor mu?
  10. O

1000mbps indirme hızı

Merhaba Şu an Türknet gigafiber kullanıyorum. PC şu anlık olmadığı için kablosuzda kullanıyorum ve 200-300 download ve upload alıyorum. Yakın zamanda kablolu kullanıma geçicem fakat merak ettiğim bişey var. Minimum 750mbps garantisi veriliyor diyelim ki 750 mbps download aldım. Steam vs.de...
Top Bottom