Arama sonuçları: *

1. O

3.000TL Bütçe kablosuz kulaklık ve mouse

Toplam bütçe 3.000TL Barracuda X + Model O gibi bir şey düşündüm ama kulaklıkta emin değilim. Bütçeye uygun G535 var ama nasıldır bilmiyorum
  2. O

510BT ve 560BT farkı

İkisi arasındaki fark sadece şarj süresi mi?
  3. O

JBL 500BT vs Sony WHCH510

Aynı fiyatlardalar Sonynin modelini daha önce duymadım. JBLi 4 senedir kullanıyordum ama bugün bozuldu. Veya farklı öneriniz var mıdır? Ek. 560BT modeli de yakın fiyatlar 500 yerine bu olabilir
  4. O

Kulaküstü kulaklık önerisi

Az önce 3 yıldır kullandığım T500BT kulaklığım bağlantı noktasından kırıldı. Kendisinden çok memnundum. Boyut olarak yakın olacak kaliteli Bluetooth kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bütçe belli değil ama 1000e ulaşmasa iyidir.
  5. O

300TL TWS Kulaklık önerisi

QCY T13 300TL civarlarında nasıldır? Başka öneriniz varsa bekliyorum.
  6. O

Cloud 2 alınır mı?

Amazonda bakiyem olduğu için oradan kulaklık alacağım fakat ne alsam karar veremedim. Bütçemi en fazla Cloud 2'ye kadar çıkartabildim. O da güncel olarak 928TL. Bu bütçeyi aşmayacak şekilde Amazondan öneriniz var mıdır? Cloud2 yorumlarını okuduğumda bazıları ses seviyesinin çok kötü olduğunu...
  7. O

Kulaklık önerisi 500-900

Kulaklık önerisi bekliyorum. Şu an Cloud Stinger kullanıyorum aklımda Cloud 2 var. 500-900 arası hem 500 civarı hem daha yüksek öneriler bekliyorum. Bütçe arttırmak istemiyorum.
  8. O

HyperX Cloud Stinger VS James Donkey 711

Hangisi iyidir? Az önce JD711 aldım. Elimde stinger var core değil düz stinger. Hangisi daha iyidir?
  9. O

200TL Bütçe Için Kulaklık

https://www.hepsiburada.com/jbl-t110-kulaklik-ct-ie-mavi-p-HBV000007EAXS?magaza=aweiturkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.51.1 135TLye şunu buldum. 200tl civarı 5-10 oynar farketmez kablolu kablosuz da farketmez. Müzik dinlemek...
  10. O

JBL T110BT veya muadil önerisi

https://m.n11.com/urun/jbl-t110bt-bluetooth-40-kulak-ici-kulaklik-861049?magaza=essbilisim&renk=siyah&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel En uygun 237TLye bu var. Enseden kablolu olması önemli başka model bakmıyorum. 200TL civarı bütçelerde önerebileceğiniz model var...
Top Bottom