Arama sonuçları: *

1. Y

mx4 macunlardan hangisi en iyisi

ekran kartıma sürücem hangisi en iyisi
  2. Y

biosta cpu fan ayarı yok

arkadaşlar biosta cpu fan ayarı yok ve aşırı sesli şekilde çalışıyor intelin stok fanı anakart modeli turbox b75 uzay montaj kullanıyorum gerçekten rahatsız edici derecede çalışıyor bios dışında yazılımlarla vs bunu kontrol etmek mümkün müdür işletim sistemim windows 8.1
  3. Y

amazon 1700 soket hakkında

amazondan bir soğutucu alacağım fakat soğutucu 1700 soketle uyumsuz ve 1700 kiti teknobiyotik dışında diğer satıcılarda yok bildiğim kadarıyla fakat soğutucu amazonda indirimde şu an ve satıcısı amazon com tr amazondan soğutucuyu alsam kiti nereden bulacağım amazondan aldıktan sonra...
  4. Y

PNY XLR8 RAM'lere OC yapma ve CL düşürme

PNY XLR8 Epic-X RGB 2x8 16 GB 3200 MHz CL 16 RAM'lere sahibim eski B450M S2H anakartımda 3600 MHz CL 16 olarak kullanıyordum fakat B560M Mortar anakart ve i5 11400F işlemciye geçtim aynı RAM'lere OC yapıp CL düşürmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  5. Y

PNY Belleğe OC ve CL Düşürme

anakart msi b560m mortar işlemci 11400f belleğin çipini atıyorum aşağıya yardımcı olabilir misin @RevDeisDou
  6. Y

stock fan yerine hangisini tercih etmeliyim

r3 3100 işlemciyi 4.3 ghz stok soğutucu ile kullanıyorum şu iki soğutucu dikkatimi çekti hangisini tercih etmeliyim Dark Freezer X94RD Dark Freezer X123
  7. Y

stok soğutucu vs dark freezer x123

r3 3100 4.3 ghz stok soğutucu ile kullanıyorum indirimde soğutucu buldum alınır mı?
Top Bottom