Arama sonuçları: *

1. LEGØLAŚ

30.000 TL BANDINDA LAPTOP ÖNERİSİ

Merhabalar. Bi arkadaşım laptop almak istiyor 30.000 civarı bütçesi var. Sıfır olarak ne alınır önerileriniz bekliyorum.
  2. LEGØLAŚ

Bu Si̇stem İçi̇n Bu Fi̇yat Nasil

Selamlar Ryzen 7 3700x Asus Tuf b450m anakart Asus Tuf 5700xt (rtx 3060 muadili) ekran kartı Corsair 8+8 16gb ram Sandisk Ultra 3d 1tb m2 ssd Seasonic 620w modüler psu Corsair carbide 400c kasa Elimde mevcut bu sistemi satmayı planlıyorum fiyat olarak 11.000tl düşünüyorum sizin de...
  3. LEGØLAŚ

Alianware monitörüm ne eder

Elimde Alianware aw2518hf 240hz monitör var kutusu duruyor satmak istiyorum sizce ne eder?
  4. LEGØLAŚ

Dell g3 15 Laptop ne kadar eder

Merhabalar iyi akşamlar bi abim rica etti satmak istiyor sizce ederi nedir? İ7 10750h Gtx 1650ti 8gb ram 500gb ssd 15.6 olması lazm Model dell g3 15 Klavyede aydınlatma vardır.
  5. LEGØLAŚ

Kioxia exeria 500gb m2 600tl alınır mı??

Arkadaşlar kfg full alınır mı? ucuzmu
  6. LEGØLAŚ

PlayStation 3 Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli

Merhabalar Bilen var bilmeyen var yakın zamanda memleketim adıyamana tatile geldim ve zaman zaman evde tek kaldığımda canım sıkılıyor. Bende maliyeti düşük olduğundan burada kalacağım süre zarfında zaman geçirebileceğim bir ps3 almaya karar verdim. Ancak PS den pek anlamıyorum alırken ne gibi...
  7. LEGØLAŚ

Nakit SAT uygulaması hakkında bilgisi olan varmı

Merhabalar kırmızı site üzerinden ilanıma biri bu uygulamayı yazdı bi bak dedi uygulamanın indirme sayısı +10 olarak gözüküyor olay store üzerinde bilgisi olan varmı içimde sanki uygulamayı kendisi hazırlamış insanlara yazıyor gibi bir his var ama
  8. LEGØLAŚ

Gigabyte z370 anakart ve i3 8100 Ne Kadar Eder.

Soru başlıktadır anakart ve işlemci 2. El ne kadar eder alıcısı olur mu? Şimdiden teşekkürler.
  9. LEGØLAŚ

2. El Pc Satamama Sorunu

Merhabalar Halihazırda kullanmış olduğum kasam DA v4.5 5600g apu sistemi yaklaşık 1 aydır satma kararı aldım. 2. El sitelerinde ilan açtım ancak ne yaptıysam satamadım. 2. El sitelerinde benzer sistemlerin fiyatlarını araştırdım 7500TL civarı satılıyorlar ancak ben 6500TL ye bırakın satmayı...
Top Bottom