Arama sonuçları: *

1. LEGØLAŚ

MSİ H610M-4 D4 ANAKART BİOSA GİREMEME

Merhabalar MSİ H610M E ANAKART VE 12400F SİSTEMİM MEVCUT. SİSTEME ÖNCESİNDE W11 KURULMUŞ USB BELLEK İLE FORMAT ATACAKTIM ANCAK GALİBA FAST BOOT AÇIK OLDUĞUNDAN SİSTEM AÇILIRKEN KISAYOL TUŞLARI İLE BİOSA GİREMEDİM BENDE MASAÜSTÜ ÜZERİNDEN KURTARMA SEÇENEKLERİ İLE BİOSA GİRİŞ YAPTIM. FAST BOOT...
  2. LEGØLAŚ

Ryzen 3600 5500xt düşük fps sorunu

Merhabalar. Bi arkadaşa sistem dizdik ancak sistem oyunlarda düşük fps veriyor. Sistem: Tuf b450m plus Ryzen 5 3600 8+8 3000 mhz ram Team 500gb m2 ssd Xfx 5500xt Sisteme temiz w10 kurdum driverları güncelledim xmp açık ancak cs go da 60 fps altına düşüyor only climb better together oyununda...
  3. LEGØLAŚ

Formattan sonra SSD gözükmüyor

Merhabalar sistemime w10 format attım attıktan sonra Windows yalnızca kendi kurulu olduğu depolamayı görüyordu. Disk yönetimine girdim orada görünmeyen SSD ayrılmamış olarak gözüküyordu bende onu basit genişlet yaparak kurulumu bitirdim. Şimdi esas sorun şu bu bu şekilde çalışırım (şuan...
  4. LEGØLAŚ

Bilgisayarım Açılmıyor

Merhabalar Sistem Gigabyte z370 anakart Msi gaming x 5600xt ekran kartı 16gb tek slot ram Rampage rmp600 600w 80 plus psu 860 evo 256gb ssd Baylar sistemi çalıştırıyorum 1-2 sn fanlar dönüyor rgbler çalışıyor ardından tekrar güç kesiliyor 1-2 sn sonra tekrar aynı şey oluyor sizce neden ben güç...
  5. LEGØLAŚ

PC görüntü gidip gelme sorunu

Herkese iyi akşamlar. Az önce bi arkadaşım aradı kendisi bilgisayardan çok anlamıyor kendisi CS.go oynamayı seven biri. Oyuna girdiğinde ölüm maçı açmak istemiş görüntü 2sn gidip gelmiş bu sorun oyunu her yeniden açtığında meydana geliyormuş. Ancak tek seferlik görüntü gidip geliyor. Böyle bir...
  6. LEGØLAŚ

Çözüldü✓ İkinci El Sistem Aldım Görüntü Gelmiyor

Merhabalar Geçen ikinci el sitesi üzerinden bir sistem aldım yerinde test ettiğimde bir sıkıntısı yoktu ancak şuan açıyorum ve görüntü alamıyorum. Tuşa basıyorum fanlar dönüyor bir müddet döndükten sonra kesiliyor ardından tekrar dönüyor tekrar sönüyor. Güç kaynaklı bi sorun olduğunu...
  7. LEGØLAŚ

İ5 6600k görüntü gelmiyor.

Merhabalar Yanımda 6600k işlemcili bi kasa var bi arkadaşın, bazı testleri yapmak için yanımda kasaya takılı rtx 3050 kart var ancak monitörümde HDMI girişi olmadığından anakarttan vga ile görüntü almak istedim. Bildiğim kadarı ile 6600k da dahili grafik birimi var ancak ne yaptıysam monitöre...
  8. LEGØLAŚ

PC açılmıyor yardım!

Merhabalar Sistem A520 s2h Athloon 3000g Gskill 8GB 2400MHz RAM modelini bilmiyorum Everest kasa PSU yine modelini bilmiyorum Bilgisayarı açıyorum sırasıyla şunlar ekrana geliyor. Ne yaptıysam olmadı yardım.
  9. LEGØLAŚ

Güç Kablolarını Prizden Çıkartmam PC te zarar verir mi

Merhabalar PC kullanmadığım zaman güç kablolarını Prizren çıkarıyorum yani sürekli tak çıkar olayı oluyor PC ya herhangi bir zararı varmı acaba?
Top Bottom