Arama sonuçları: *

1. PokemonTR

Öneri ARKADAŞ Bu Laptobu Almış.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-intel-core-i5-10210u-8gb-512gb-ssd-mx330-156-fhd-windows-10-home-tainabilir-bilgisayar-82nb003gtx-p-HBCV00002KOPVF?magaza=Adak+Bili%c5%9fim&url_src=and-product-detail Bizim bir hoca bunu aldım dedi, benden yorum bekliyor. Birkaç şey söyledim, bana pek...
  2. PokemonTR

Öneri IPS Panel Laptop Öneri

256 GB SSD- 8 GB Ram- Özelliklerde F/P genellikle günlük işler için kullanılacak.
  3. PokemonTR

Öneri Acer Aspire 3 15.6” FHD, Intel i3-1005G1, 8GB RAM, 256GB SSD

Bunu pazartesi günü sipariş edeceğim, Office programları ve film izleme maksatlı kullanacağım. Bu fiyat bandında en iyisi olarak bunu buldum. Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Daha iyisi F/P varsa önerilerinizi bekliyorum.
  4. PokemonTR

Asus X509-FABR951T Aldım?/ Düşünceleriniz

Az önce Hepsiburada üzerinden satıcısı yine Hepsiburada olan Asus i3 10. nesil işlemci laptobu aldım. Birçok oyunu rahat oynayacağımı düşünüyorum özellikle ultra ayarlarda God of War +180fps alırım ... Şaka şaka okul işlerim için kullanacağım. Office hediyeli ve peşin fiyatına 12 taksit imkanı...
  5. PokemonTR

i5- 1920x1080- IPS- 256gb- 8gb ram

Başlıktaki özelliklerde bir laptop arıyorum. Piyasası çok çeşitli bu özelliklere yakın çok ürün var aşırı kararsız kaldım.
  6. PokemonTR

Asus X509FA alınır mı?

Ürünü gündelik işlerde kullanacağım. Peşin fiyatına 12 taksit olayı çok hoşuma gitti. Daha mantıklı bir tavsiyeniz var mı? Yoksa alıyorum.✊
  7. PokemonTR

A101'e Ucuza Gelen Laptop Gerçek Mi?

Yarın 101'e geliyormuş.
  8. PokemonTR

1920x1080 Laptop Öneri

Günlük işler ve film izlemek için F/P bir laptop alacağım cumaya kadar, önerileriniz nelerdir?
  9. PokemonTR

Düşük Bütçe Laptop Önerisi

Ürünü günlük iş ve HDMI ile TV'ye yansıtma yapıp maç izlemek için kullanacağım. Ekran panel tipi IPS olanlar öncelik
  10. PokemonTR

Oyuncu Laptop Önerisi

Selamlar, hikaye modlu oyunlardan çok uzağım, hiç oynamıyorum. Tamamen FPS odaklı rekabet oyunları oynuyorum. Özellikle ısınma noktasında beni üzmeyecek, minimum 5 sene sorunsuz götürecek bir laptop alacağım, önerileriniz nelerdir?
  11. PokemonTR

HDMI girişli tablet önerisi

Dostlar var mı böyle bir tablet?
  12. PokemonTR

Telefondan TV'ye Ekran Yansıtma Hakkında

Dostlar telefondan TV'ye ekran yansıtma yaptığımda Tv'de yer yer buzlanma, yırtılmalar oluyor, çözümü var mı?
  13. PokemonTR

Laptop Önerisi Fiyat Performans

Valorant oyununu yüksek ultra ayarlarda aşırı ısınma olmadan ve fan sesi normal stabil rahatsız etmeyecek şekilde sorunsuz oynamak istiyorum, en düşük bütçe aynı zamanda f/p hangi laptobu almalıyım?
Top Bottom