Arama sonuçları: *

1. DerratiX

Minidump dosyamı inceler misiniz?

https://drive.google.com/file/d/1IlEVmO1mjx2wvWCdXYmr2Cong2fTOthK/view?usp=sharing Mavi ekran yemeden önce seste glitchlenme ve fps drop yaşadım. bir süre sonrada mavi ekran yedim. League of legends oynuyordum, işlemci 75 derece ekran kartı 62 derece civarıydı. ondan sonra mavi ekran yedim...
  2. DerratiX

Minidump dosyamı inceleyebilir misiniz?

Winrar olarak arşivlemeye çalıştığımda erişim engellendi hatası alıyorum. bir sürü klasörde denedim. YandexDiske yüklerken ise yükleme işlemi başarısız hatası aldım. yardımcı olur musunuz? 1646987696 Evet konuyu açtıktan 6 saniye sonra sorunu çözdüm. Başka konu açmıyayım. Minidump dosyamı...
  3. DerratiX

Bu arkadaş ne indiriyor?

Bunun windowsa update indirdiğini biliyorum. fakat şuanda windows update kısmında indirme yapmıyor gözüküyor. ve güncelleştirmelerim kapalı. Ne indiriyor olabilir bu?
  4. DerratiX

VGA to HDMI.(doğru mu emin değilim)

Arkadaşlar görüntü gidip geliyor. Problem büyük ihtimalle dönüştürücüden kaynaklı. VGA girişli monitörüm ile HDMI'a çıkış kullanıyorum fakat dandik bir model. Ailemi zor duruma sokmamak için monitör almak istemiyorum şuanda. Böyle bildiğiniz çok problem yapmayacak, 5-10dakikada bir görüntüyü...
Top Bottom