Arama sonuçları: *

1. ARDELENO

Yardım Minecraft açılmıyor..

Merhaba dostlarım yarım saat önce kapattım ama şuan açılmıyor. Xboxdan aldığım orijinal minecraft. Xbox da açılmıyor. Genel bir sıkıntı mı var ? Olan denerse çok sevinirim.
  2. ARDELENO

Yardım Minecraft TNT atma komutu nedir?

Merhaba arkadaşlar 2-3 ay önce bir videoda komut görüp denemiştim. bulunduğunuz yere yazdığınız adet kadar tnt atıyor. Yüksekten atarsaız yere düşüyor daha sonra ateşleyip patlatıyorsunuz. Komutu bilen var mı baya aradım bulamadım. /fill değil
  3. ARDELENO

Yardım RDR2 için exesiz Türkçe yama

Merhaba arkadaşlar. RDR2 indirdim az önce. Ama tüm yamalar exe olarak kuruluyor. Haliyle arka planda ne kurduğunu bilmiyoruz. text olarak bazı oyunlarda yama yapılıyor. Ona benzer bir yama yok mu? Veya bildiğiniz bir gerçekten güvenli bir yama varsa font hatası olmayan linkini atarsanız çok...
  4. ARDELENO

Yardım Gta 5 oynarken anlık takılmalar oluyor.

Merhabalar 6500xt + v4.5 sistem kullanıyorum. GTA 5 yükledim story mod oynarken araca yarım saniye takılmalar oluyor. fps de sorun yaşamıyorum. Ortalama 135 fps alıyorum. Ama anlık takılmalar canımı sıkıyor. Çift moniör kullanıyorum yanda youtube da dizi açık 22.3.2 sürüm sürücüyü kullanıyorum.
Top Bottom