Arama sonuçları: *

1. M

Pc Kasa kablolarından anlıyan biri yardımcı olabilirmi

İyi günler kasama argb led takmak istiyorum fakat hangi kaboluyu hangisine takmam lazım onu bilemiyorum internetten nzxt rgb underglow 300mm led aydınlatma buldum 4 pinli fakat benim kasanın kontrolcusu 6 pinli Ama anakartta beyaz renk 4 pin rgb soket var acaba ona taksam çalışırmı bilen varsa...
  2. M

Pc masasını argb led aydınlatmak istiyorum

Yeni oc almıştım ve odanın görselini bi renk katmak istiyorum o yüzden argb led döşemek istiyorum böyle bildiğiniz uygun fiyatli argb led öneriniz varmı
  3. M

hangi soğutucuyu daha iyi

intel i3 12100f işlemcım var kule tipi sogutucu almayı dusunuyorum ve 2 tanesınden bırını alıcam hangısını tercıh etmelıyım yada baska önerebılecegınız varmı...
  4. M

İntel i3 12100f ısınma problemi yardımcı olabilirmisiniz

İntel i3 12100f model islemcim var ve 80 dereceyi görüyor oyunlar da kasanın ön tarafı cam ve hava sirkülasyonu fazla olmuyor bu yüzden işlemciye kule tipi sogutucu takmam lazım fakat internette gezindim fazla bir şey bulamadım bana önerebiliceginiz bir kule tipi sogutucu varmı butcem en fazla...
  5. M

DA GT2 Sistem Sıcaklık Sorunu

Beyler yeni çıkan gt2 cam olan kasada god of war oyununda yaklaşık 10 dk oynadım işlemci 80 derece ekran karti ise 67 derecelerde gezdi acaba islemci soğutucumu alsam yoksa 12cm lik 2 adet fanmı alsam benim tahminimce eksoz fanı hava çıkarma konusunda yetersiz kalıyor acaba bildiginiz uygun...
Top Bottom