Arama sonuçları: *

1. SneeX

Steam düşük indirme hızı

TurkNet kullanıyorum. Speedtest ile baktığımda download değerim normal upload değerim ise normalden 2 kat yüksek bir değer. Fakat Steamde böyle bir manzara ile karşı karşıyayım. Modemi resetledim ama düzelmedi.
  2. SneeX

Film izlerken rastgele gelen google arama çubuğu

Arkadaşım film izlerken hiçbir şeye dokunmamasına rağmen fotoğrafta attığım gibi bir arama çubuğu gelmiş. Nasıl kapanır?
  3. SneeX

Oyun oynarken PCnin aniden kasması

Başıma ilk olarak yaklaşık 2 hafta önce Fortnite oynarken geldi. Oyun aniden kasmaya başladı ve 1fps bile değildi. 2-3 saniyede bir anca hareket edebiliyordum. Oyuna baktığımda oyun FPS'i normaldi. Alt Tab atayım dedim ama pc de oyun gibi aşırı yavaştı o zaman sorunun pcde olduğunu anladım ben...
  4. SneeX

R6 mavi ekran hatası

Sadece R6'ya girerken aldığım bir mavi ekran hatası var. Son 2 hafta içerisinde olmaya başladı. Toplamda başıma 2 kere geldi. aralarında 1 hafta falan var yeni yeni olmaya başladı. Hata kodu "KERNEL_MODE_HEAP CORRUPTION" bunun bir çözümü var mı? R6 BattleEye kullanıyor bir yerde bunla alakalı...
  5. SneeX

Çözüldü✓ Silinmiş olup hala gözüken dosyalar

Camtasi Studio 9 kullanıyordum ve videoyu renderledim. Renderler dosya halinde çıkıyor. Videoyu izledim beğenmedim yerler oldu ve beğenmediğim yerleri düzelttim ve yine renderladım. 2 tane dosya oldu. Videoyu kullandıktan sonra iki dosyayı da sildim. Silince dosyalar gitmedi. Biraz bekledim ama...
  6. SneeX

Forza Horizon 4 donma sorunu

Oyunu güzel güzel oynuyorum ve oynadıktan 15-20dk sonra donuyor sonra görev yöneticisnden kapatıp tekrar açıyorumm 20dk sonra yine donuyor. Driver değiştirdim olmadı. Oyunu sildim yükledim olmadı. Oyun dosyalarını doğruladım yine olmadı. Bu sorun sadece forza horizonda oluyor. Videosunu da...
  7. SneeX

Geforce Exprience Oyun İçi Yer Paylaşımı Çalışmıyor

Ayar normalde açık ve aktif olarak kullandığım bir özellik ama ilk defa böyle bir sorun yaşadım. Ayar açık ama Alt+Z yaptığımdan anında yeniden oynatmayı açmaya çalıştığımdaa açamıyorum. Aşağıya fotoğraflarını bırakacağım. Sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olur musunuz?
  8. SneeX

Nfs HEAT hata veriyor,açılmıyor

Resimdeki hatayı alıyorum youtubeden baktığım çözümler işime yaramadı. Çözüm yolu yoksa silip yüklesem düzelir mi?
  9. SneeX

Dosyaları olmayan ama yer kaplayan oyun

xbox gamepassten sea of thieves indiriyordum ve 60gb inmiş 20gb kalmıştı. Bugün o 20gb kalan kısmı indirmek için xbox uygulamasını açtığımda sea of thieves yükleme sırasında yoktu. Mağazadan kendim indireyim düzelir dedim ama sea of thieves indirmek için yer ayırdığından dolayı 67gb yerim...
  10. SneeX

Valorant mouse siyah ekran mouse imleci gelip gidiyor

Valorantı açtığımda oyun açılıyor ama siyah ekran kalıyor ve mouse imleci titreşimli olarak hareket ettirdiğimde gelip gidiyor
  11. SneeX

Depolamada sürekli küçülme

yaklaşık 3 saat önce falan depolamamda 101gb boş alan vardı bu süre boyunca oyun dahi oynamadım sadece internette gezindim. ama şuan 96 gb boş alanım var bu durum sadece bunla kalmıyor birkaç gün önce de oluyordu .Bu alanı ne kaplıyor veya bir sorun mu var m2 ssd kullanıyorum imzamdaki ssd ve...
  12. SneeX

Geforce exprience kliplerde bozulma

Hangi konuya sokacağımı bilemedim teknik sorunlara koydum. Geforceden Exprienceden klip alınca bazı kliplerde görüntü bozuk gözüküyor. Ekte paylaştım. Nedeni nedir ve çözümü var mıdır? Varsa nedir? Yardımcı olursanız sevinirim
  13. SneeX

Nvidia siyah ekran klip alıyor

nvidia da klip alıyorum ama siyah ekran alıyor nedeni nedir acaba bilen var mı?
  14. SneeX

Siyah ekran no signal hatası

Bu hatayla ilgili bios pili çikar 5dk bekle, rami silgiyle sil, ekran kartini cikar bekle akla gelen butun cozumleri denedim ama olmadi. Sorun hangi parcada olabilir? Lütfen biri yardım etsin kimse teknik sorunlara bakmıyor
Top Bottom