Arama sonuçları: *

1. SneeX

TurkNet Paket değişimi

Ben şuan 75'lik paketi kullanıyorum ve 100'lük pakete geçmek istiyorum ama online işlemlerden paket değişikliğine geldiğim zaman sadece 35'lik paket çıkıyor nedenini bilen var mı?
  2. SneeX

Turknet tarife değişimi

Daha yeni Turknet'e geçtik. Geçerken de download 70 gösteriyordu. Şimdi merak edip altyapı sorguladım 83'e yükselmiş. İnternet hızımı nasıl 83 downloadla değiştirebilirim
  3. SneeX

Türknet sitelerin geç açılması

Merhaba dün Türknete geçtim fakat bazı sitelere geç giriyor bazılarına ise girmiyor ve bu geç girmeme yaklaşık 5-10 saniye gibi. rahatsız edici bir süre. İnternet hızlarının ve pingimin normal olmasına rağmen böyle bir durumla karşı karşıyayım nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
  4. SneeX

TurkNet mi comnet mi?

TurkNet veya comnete geçeceğim ama çevremde hiç comnet kullanan yok ve nasıldır hizmetleri bilmiyorum. Comnet kullanan varsa tavsiye verebilir mi?
  5. SneeX

comnet mi netspeed mi

69mbps VDSL bir altyapım var sizce comnete mi geçmeliyim yoksa netspeede mi?
  6. SneeX

VDSL altyapıda fiber alırsak ne olur?

Altyapımı sorguladığımda VDSL çıkıyor. Netspeedte ise fiber ve VDSL seçenekleri var. Fiyatları atynı fakat fiber VDSL e göre daha stabil. Burdan fiber alsam fiber olarak kullanamam sanırım. O yüzden VDSL almam mı gerekiyor?
  7. SneeX

Vodafone anlık ping yükselmesi

Valorant ve apex legendsta daha çok oluyor bu sorun her 10-20 saniyede bir pingim 300-400 lere fırlıyor valorantta 3k gördüm :) İnsanı oyundan soğutuyor yemin ederim. Bu sorun ne ile alakalı oyunla mı yoksa sağlayıcıyla mı bilemiyorum. Normalde bu tarz ping yükselmeleri oluyor ama bu kadar sık...
  8. SneeX

69mbps download 8mbps upload için hangi sağlayıcı daha iyi?

Turknet 140tl Millenicom 125tl Comnet 100tl Sizce hangisi daha mantıklı? Comneti hiç duymadığımdan güvenebilir miyim bilmiyorum
  9. SneeX

Turknet 69mbps 8 upload 140tl

Şuan vodafonenin 12 down 1 up olan bir modemini kullanıyoruz fakat bu modem şuan 10 down ve 0.5 up değerleri veriyor. Ara sıra ama uzun süreli ise 5-6 down ve 0.3 upa düşüyor. Vodafone u ne kadar arasakta ilgilenmediler. TurkNete geçmeyi düşünüyoruz. 69mbps hız ve 8 up sunuyor 140tl.Sizce alınır...
Top Bottom