Arama sonuçları: *

1. SneeX

Avukata İnsan Hakları İle İlgili Sorulabilecek Sorular

Okulumuza avukat gelecek ve soruları olan öğrenciler söyleşisine katılabilecek. İnsan hakları haftasından ötürü konu sadece insan hakları. Sizce ne sorulabilir?
  2. SneeX

Hazır Bulunuşluluk Sınavına girmezsem ne olur?

Okulun kurslarına kayıt olanlar için okulda saat 9.30'da hazır bulunuşluluk sınavı yapacaklarmış. SMS olarak atılan mesajda sınavın zorunlu olduğu yazıyordu. Bu sınava girmezsem okulda falan yaptırdıklarını gördüm ama o ebada yapılan sınav içinmiş sanırım. Bu sınava girmezsem ne olur.
  3. SneeX

TYT Türkçe ve Matematik Kaynak Önerisi

11. sınıf olacağım ve şimdiden TYT başlamanın gerekli olduğunu düşünüyorum. 11. sınıf boyunca TYT mat ve TYT türkçe halletmeyi planlıyorum. Eğer zaman kalırsa fen ev sosyale geçerim kalmazsa yazın halledeceğim. Matematikte orta ve ortanın üstünde bir öğrenci olduğumu düşünüyorum. (Denemelere...
  4. SneeX

Bilgisayar mühendisliği ve yazılım mühendisliği arasındaki fark nedir?

Gelecekte ikisinden birini okumak istiyorum ama tam olarak farklarını bilmiyorum. Farkını bilen varsa bana açıklayabilir mi?
  5. SneeX

Edebiyat kitap sınavına nasıl çalışılır?

Kitabı okudum ve özetini falan yapabiliyorum ama hayatımda hiç kitap sınavına girmedim. Sınavda nasıl sorular sorulur bilmiyorum. Youtubede bazı örneklerini buldum ama çoğu aynıydı. Kitap:Kuyucaklı Yusuf
Top Bottom