Arama sonuçları: *

1. SneeX

Krytox 205g0 Daha Ucuza Bulabilir Miyim?

Wraithte 330TL idi ama stoğu kalmamış. Stoğa gelebilir bilmiyorum. Eğer gelmezse diye başka yerlere bakındım. En ucuz Ebay'de buldum. Kargo ücretiyle beraber 19 euro gösteriyor. Vergilendirme olur mu üründe? Daha ucuza başka bir sitede var mıdır?
  2. SneeX

Glorious switchleri hangi marka?

Glorious GMMK2 klavyesinde kendi switchlerini kullanıldığı gözküyor. Switchleri kendileri mi üretiyor yoksa bir markaya ürettirip kendi markalarını mı basıyorlar? Bir markaya ürettiriyorlarsa da bu hangi marka? @MuratTheFounderOfGariban sen biliyorsundur
  3. SneeX

Bu switchler ve bu klavye mantıklı mı?

Öncelikle almayı planladığım klavye MAGIC REFINER RK68. Almayı planladığım switchler ise biraz karışık. Başta aklımda Akka V3 Pro Cream Yellow vardı fakat daha sonra bu karar AKKO CS Rose Red switchlerine döndü ama bu switchler hem 3 pin hem de amazonda 45 adeti 400TL civarına satılıyordu. Biraz...
  4. SneeX

Çözüldü✓ RK68 ile Akko V3 Pro Switchler uyumlu mu?

Magic Refiner RK68 alıp switchlerini Akko V3 Pro (5 Pin) cream yellow switchlerle değiştirmeyi düşünüyorum. Bu switch ile bu klavye uyumlu mu ve bu switchler beni üzer mi?
  5. SneeX

DIERYA DK61se Hangi Marka Switch Kullanıyor?

DK61 modelinin diğer varyasyonlarının (DK61/DK61 Pro/DK61e) gateron kullandığını biliyorum. Fakat DK61se'nin switch markasına herhangi bir kaynaktan ulaşamadım. Fiyatından ötürü gateron olduğunda şüpheliyim. Bu klavyedem hangi switch markası kullanılıyor?
  6. SneeX

Beyaz Türkçe Keycaps Önerisi

Gamepower Overlord kullanıyorum. TKL bir klavye. Outemu Blue Switch kullanıyor. Bu özelliklere uygun keycaps önerir misiniz? Çok pahalı olmasın yeter. Bütçe belirlemedim.
  7. SneeX

Gamepower çınlama sorunu

Gamepower overlord kullanıyorum. Gamepower markasının çok iyi olmadığını biliyordu. Abdullah abi de bahsetmişti çınlama var diye ama hem bütçem yoktu hem de videoda duyduğumda çok rahatsız etmez diye düşünmüştüm ama sanırım yanlış düşünmüşüm. Özellikle Enter,R Shift, L Alt ve Backspace tuşunda...
  8. SneeX

Gamepower overlord W ışığı nedir?

Klavyede 3 tane led var bir tanesi caps lock bir tanesi windows ve bir tane de W tuşu var. normalde windows tuşunun W olması gerekiyor (sanırım) ama bende fn+Windows yanınca W ışığı değilde aşağı ok şeklindeki ışık yanıyor ve W ışığı sönmüyor yardımcı olur musunuz?
Top Bottom