Arama sonuçları: *

1. S

Valorant 2850 Vp ye ne alınır ?

Merhabalar valorant ta 2850 vp ye neler alınır ?
  2. S

FİFA 22 alınır mı ?

Fifa 22 96 TL ye düşmüş sizce alınır mı ?
  3. S

Battlefield Bad Company 2 Alınır mı ?

Merhabalar Battlefield Bad Company 2 hâlâ alınır mı ? Şuan steamde indirimde 32 TL gibi bir fiyata satılıyor. Alırsam ilk defa bir battlefield oyunu oynayacağım almaya değermi nasıl oyun ?
  4. S

Rdr 2 Online alınır mı ?

Merhabalar RDR 2 Online sürümü alınır mı ? Tam sürümden bahsetmiyorum Sadece online olan sürümden bahsediyorum. ben oyunu tam bilmiyorum alırsam yeni başlayacağım Onlinede ayrı hikaye var mı? Görevleri tek başımıza yapabiliyomuyuz ?
  5. S

Valorant VAN 1067 hatası

Merhabalar valoranta her girdiğimde van 1067 hatası alıyorum ne yaptıysam düzeltemedim siz biliyomusunuz ne yapabilirim ?
  6. S

CSGO da level atlayarak seçkin olunuyor mu ?

Merhabalar ben bişey duydum da biri CSGO da 21 leveli geçmiş premium olmuş dediğine göre doğrumudur öyle bir şey var mı ?
  7. S

Sizce F1 2021 Alınır mı?

Merhabalar F1 2021 alınır mı ?
  8. S

Grand Theft Auto IV alınır mı ?

Merhabalar GTA IV alınır mı? şuan Steam da indirimde bide alırsam ilk defa oynayacağım sizce değer mi ?
  9. S

F1 2021 alınır mı ?

Merhabalar F1 2021 şuan sizce alınır mı ? Steam’da indirimde 60 TL gibi bir fiyata satılıyor sizce değer mi ? Bide alırsam klavye ile oynamayı düşünüyorum klavye desteği var mı ? varsa kullanması kolay mı ?
  10. S

Dying Light Alınır mı ?

Merhabalar Dying Light (1) alınır mı ? şuan Steam’da indirimde. Alırsam ilk defa oynayacağım sizce değer mi ?
Top Bottom