Arama sonuçları: *

1. snowless

İPHONE Nasıl sarj edilmeli ?

Dostlar selamlar, Batarya sağlığını korumak adına ne şekilde sarj edilmeli ? % kaçın altına inildiginde takılmalı ve çıkartılmalı ? Bir çok kaynakta 20-80 arası sarj edilmeli deniyor. Fakat sarjı 2-3 yapıp 100e kadar sarj edin diyen kaynaklar da mevcut . Hnagisi mantıklı ? (iphone 13 kullanıyorum)
  2. snowless

Telefonun arka camı yapıstıramadım. Leke olur mu ?

Dostlar selam . Telefona arka cam aldım kendim yapıstırmayı denedim ve bu kadar oldu :D Hava kabarcıgı nedeniyle telefonda lekelenme olur mu sizce ? Herhangi bir sorun teşkil eder mi ? Zaten kılıf takıyorum kabarcıklı olması cok sorun degil onun dısında benım icin
  3. snowless

İphone 13 için arka cam koruyucu önerisi

Dostlar selam . Türk telekomda vs 200₺ fiyatları. Bana pahalı geldi biraz. Sizce daha uyguna aynı kalite var mıdır ?
  4. snowless

Yurt dışındaki birisi Tr gelmeden sim kartı alabılır mı ?

Dostlar selamlar , dayım yurt dısında yasıyor. Telefon getirtti bana arkadaşı vasıtasıyla. Fakat biliyorsunuz ki pasaporta kayıtlı kişinin numarası ancak aktif olabiliyor ülkemizde. Almanyadan başvuru yapsa burdaki operetöre , ordan sim kartı edinebilir mi ? ben takıp kullanabilir miyim ? E-sim...
  5. snowless

Alman vatandaşı birisi tr de IMEI kaydı nasıl yaptırır ?

Dostlar selamlar, Edevlet üzerinden ımeıkaydı yapılıyor biliyorum fakat dayımın edevletı yok. E devletsiz nasıl kayıt yapılacak ? 1667825280 bilen var mı ? 1667825411 @cagdascelebi
  6. snowless

Yurt dısından telefon alma ile ilgili sorunlarım

Merhabalar , ımeı kaydına zam geldı bılıyorsunuz. Dayım almanyada yasıyor. normal sartlarda yazın geldıgınde getırtıp actırıcaktım. Zamdan yararlanmamak adına ben burdan telefonun ımeısını dayımdan ögrenip dayımın kendı pasaportuna işletebilir miyim ? yoksa o kendisı mı işletmek zorunda ...
  7. snowless

Yurt Dışından Telefon Alma Hakkında Yardım

Dostlar bu konuda merak ettiğim bir soru var. o da şu Teyzem almanyada yasıyor . ondan telefon getirteceğim . iphone 13 telefonu getirtip trden teyzemın üzerinden hat alsam onun tr hattını kullansam olur mu ? "Babanızın arkadaşı buraya geldiğin de 1 adet hat çıkartsın kendi adına. Ve telefon...
Top Bottom