Arama sonuçları: *

1. U

Elimde kalan kasa parçalarım

İyi geceler forum sakinleri geçen sene birkaç parçasını satıp upgrade ederim ilerde demiştim vazgeçtim elimdekileri de çıkarmak istiyorum fakat ne kadar fiyat yazmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim hepsi 2021de alındı 1 1.5 sene kullanıldı 2 senedir yatıyor. Anakart:Biostar...
  2. U

Elimdeki kasayı parça parça satmak mı tümden satmak mı mantıklı?

Merhabalar; 2 sene önce gamegarajdan aldığım sistemi yükseltmek için satmayı planlıyorum fakat tek tek mi yoksa tüm haliyle mi satmalıyım pek bilgim yok o yüzden danışmak istedim, bileşenleri aşağıdaki gibidir (hepsinin kutusu duruyor): Palit gtx 1660s Amd ryzen 5 1600af Crucial BX500 480gb ssd...
  3. U

Alacağım monitör hakkında fikir almak istiyorum

arkadaşlar yeni pc topladığımdan dolayı monitörde almam gerekiyor aşağıda linklerini vereceğim 2 monitörden hangisini önerirsiniz belirtirseniz sevinirim https://m.trendyol.com/asus/vp249qgr-23-8-full-hd-ips-cercevesiz-1ms-144hz-adaptive-sync-freesync-p-36755545?gclid=...
  4. U

Aquarius an5 Özelleştirme

Herkese iyi forumlar şuan forumda game garajın aquarius an5 modeli çok revaçta benimde bilgisayara ihtiyacım var ve görünce bende almayı düşündüm kendime göre parçaları değiştirdim içindeki işlemciyi r5 2600den 1600 af ye çekip ekran kartınıda 1650 super yapacaktım ama tereddüte düştüm 1650...
Top Bottom