Arama sonuçları: *

1. sezarillo

İtopya DA-G5 Sistem Hatalarından BIKTIM!!!

İlk çıktığında Da-G5 satın aldım.Daha sonrasında ne hikmetse ekran kartı bozuk çıktı.Burada da sormuştum sizlere.Herkes DDU cart curt bir şeyler dedi ama maalesef ki ben pek anlamadığım için dokunmadım PC'ye.Ardından ilometrelerce yol katettikten sonra Beylikdüzü İtopya'ya gittim ve teknik...
  2. sezarillo

RTX 3070 aldığımda işlemcim(11400f) dar boğaz yapar mı

İleride ekran kartı değiştirirsem dar boğaz olur mu? veya işlemcimi 11. nesil i7 yapsam ekran kartı çok mu düşük kalır? ayrıca 3070 mi 6700xt mi? sorular biraz fazla oldu farkındayım ama kafam çok karışık kusura bakmayın :D
  3. sezarillo

Ekran kartı driver'ını güncellesem/silip yeniden yüklesem bile geçmiyor.

Geçen hafta İtopya'dan Asus Amd Radeon RX6600 DUAL ekran kartı olan bir hazır sistem aldım.Ne yaparsam yapayım Günde 1 kere Valorant'ta ekran kartı sürücüsü çöktü uyarısı alıyorum.Csgo'da 5 dakika bile geçiremeden anında kapanıyor her seferinde.R6,Rocket League ve GTA V'te böyle bir sorunla...
  4. sezarillo

Valorant Ekran kartı Çöktü! Uyarısı

Arkadaşlar dün DA-G5 sistemini aldım.Asus radeon rx 6600 varş.Valorant'ı yükledim fakat hiçbir şekilde oynayamıyorum ekran kartı çöktü uyarısı geliyor her seferinde.Youtube'da ne kadar video varsa izledim ama olmuyor.Yardımcı olabilecek biri varsa şimdiden minnettarım
Top Bottom