Arama sonuçları: *

1. v3nus

Kayıt için program bulamıyorum

youtube a yeni başladım oyun videoları çekicem ama iyi kayıt programı bulamıyorum obs studuo ne kadar ayar yaparsam yapıyım işlemcimi çok yoruyo düşük fps sorunu yaşıyorum nvidia desen sesimi almıyo ses sorunları var bana önerebilceğiniz iyi bi kayıt programı var mı acaba monster abra a5...
  2. v3nus

OBS cpu sorunu yapışıyorum

video kaydını nvidia ekran paylaşımından alıyorum çok kaliteli kaydettiği için ama sesi kaydetmiyor,ses kaydı için de obs yi kullanıyorum.ama ikisini aynı anda kullandığımdan bilgisayar kasıyor. obs nin ayarlarını naparsam cpu kullanımı falan en aza düşer sonuç olarak sadece ses kaydı için...
  3. v3nus

Youtube OBD'de Ayar Yapamıyorum

kafayı yicem yardımcı olun lütfen öyle kötü bi bilgisyaraım da yok ama ekran videolarını çok piksel piksel çekio obs napmam lazım YAYIN YAPMIYORUM YOUTUBEA VİDEO ÇEKİYRUM) Bilgisayarım: Monster Notebook Abra A5 İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz Takılı RAM 16,0 GB...
  4. v3nus

video eleştirisine ihtiyacım var

selamlar,youtubea 2 gün önce başladım.çektiğim videolara objektif bi eleştiriye ihityacım var.var mıdır biri 2-3 videomu izlesin görüşlerini ve eleştirilerini bana yazsın?ona göre kendimi geliştirmek istiyorum kanal: https://www.youtube.com/channel/UCfI6OLrLAFQkDtkow8Z-sYg
  5. v3nus

Youtube'a yeni başladım önerileriniz var mıdır?

Youtube'a iki gün önce başladım,oyun videoları çekmek istiyorum.Şu şu oyunu oyna dikkat çeker,böyle şöyle yap farklı olsun diyebilceğiniz öneriler var mıdır.Nereden başlayacağımı çok bilmiyorum
Top Bottom