Arama sonuçları: *

1. Che_

Yardım Türk Telekom Adres Değişikliği Hk.

Depremden sonra modemi adres değişikliği ile nenemlere getirdik şimdi geri evimize götüreceğiz aynı şekilde fakat 3 gündür miting var Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidemiyoruz. Adres değikliği yaparken modemi vs de teslim etmek gerekiyor önceden. Bu işlemi herhangi bir Türk Telekom şubesinden...
  2. Che_

Yardım Fiber ile VDSL Farkı Nedir?

Depremden dolayı interneti adres değişikliği ile şu anda olduğumuz yere getireceğiz ama maalesef Fiber değil VDSL var. Altyapı 75 Download 8 Upload. Önceki altyapı 100 Download 8 Upload'du. İnternet 75mbps TTNET 5G. Önceden speedtest yağınca 80mbps görebiliyorum şimdi baya düşer mi? Nelerden...
  3. Che_

Öneri F/P Taşınabilir İnternet Önerisi

Depremden sonra bir süre evimize gitmeyeceğiz başka bir müstakil evde kalacağız. Üniversiteler tamamen uzaktan olduğu için artık yüksek gb çok önemli henüz belli bir bütçe yok. Altyapı sorgukayınca 75 Download 8 upload çıkıyor. Mobil veri de gayet iyi çekiyor. Evimizdeki Wi-Fi'nin son 1 aylık...
  4. Che_

ÇÖZÜLDÜ Paketimi Yükselttim Değerler Artmadı

Türk Telekom Fiber 35mbps kullanıcısıydım çok düşük bir miktar daha ödeyerek 75mbps pakete geçtik. Altyapıyı sorguladım her yerde 100mbps yazıyor fakat hâlâ önceki paketteki gibi 36-38 Download değerleri çıkıyor. Aktif paketim 75mbps yazıyor. Modemi kapatıp açtım diğer cihazlardan da denedim...
Top Bottom