Arama sonuçları: *

1. Che_

ÇÖZÜLDÜ PPSSPP PC'de Kullanma

PPSSPP'yi telefonumda oynuyorum. PPSSPP'nin Windows sürümünü bilgisayarda kullanarak aynı save'den devam edebilir miyim? Ayrıca oyunu telefondan PC'ye USB ile atacam internet yok 3 gün
  2. Che_

Yardım God of War Ghost of Sparta Türkçe Yama

Oyunu PSP emülatöründe tekrar oynamak için yine Türkçe olarak indirecektim fakat hiçbir link çalışmıyor. Çalışan tek link turbobit o siteden 1gb'lık dosyayı 5 saatte anca indiririm. Hatta az önce iniyordu birden kendi kendine kapandı 2 saat boşuna bekledim. Düzgün bir link var mı? Sadece İSO lazım
  3. Che_

Öneri PSP İçin Oyun Önerisi

Emulator ile oynuyorum. Oyun önerisi lazım boyut önemli değil. Oynadıklarım ve oynuyor olduklarım: God of War Ghost of Sparta God of War Chains of Olympus Tekken 6 Mortak Kombat Unchained Crazy Taxi FIFA Street 2
  4. Che_

PS2 ve PSP Kısa Oyun Önerisi Lazım

Telefonumda PSP ve PS2 emulatörleri bulunuyor. PSP veya PS2 için 1-2 saat süren, kanser olmayacağım, güzel oyun var mı
  5. Che_

Call of Duty Finest Hour Türkçe Yama Var mı

Uzun süre araştırdım fakat Call of Duty Finest Hour Türkçe Yama bulamadım. Önceden bulmuş olan var mı direkt iso olarak da yollayabilirsiniz. NOT: Call of Duty 3'ün de Türkçe Yaması varsa yazarsanız çok iyi olur
Top Bottom