Arama sonuçları: *

1. ElyyaK

bu mıkrofon benım kulaklıga takılırmı ?

HYPERX Cloud Alpha Oyuncu Kulaklığı Harici Yedek Mikrofonu drop plus kulaklıgına takılırmı sızce ?
  2. ElyyaK

kulaklık sağ kulak kablo koptu

sağ kulagı kablo koptu 1 tane onu lehımlemek zor ınce onu slıkonlasam olurmu sizce ?
  3. ElyyaK

400 TL Kulaklık Önerisi

400 TL kulaklık onerısı max ?
  4. ElyyaK

kulaklıkta sağ tarafın sesi gıttı ?

kulaklıkta bıanda sağ ses gıttı kablo degdım glba ama ne alaka nasıl duzeltebılırım drop plus kulaklık ?
  5. ElyyaK

drop plus ile ilgili drvierda 7.1 yok

drop plus driver indirdim fakat 7.1 yok ve Monitör diye ses yükseltme gibi bir şey var monitör ne alaka ?
  6. ElyyaK

Bana Drop Plusun Driver Linkini Atarmısınız

Bana Drop Plusun Driver Linkini Atarmısınız ?
  7. ElyyaK

drop plus aldım ses titremesi

rampge drop plus elıme ulaştı fakat ses fazla olunca titriyor kulaklık o kendi özelliği mi yoksa kapatabiliyormuyum ?
  8. ElyyaK

GamePower Mihawk kulaklığı Satacağım

Ben Kulaklığı oyuncu Market de sattım yurtiçi kargo çok uzakta onu telefonla yanıma çağırıp kargo böyle gönderebilirmiyim ?
  9. ElyyaK

elimdeki kulaklığımı nasıl satabilirim

bende şuan kulaklık var gamepower mihawk drop plus aldım bu kulaklığı satmak istiyorum ne hızlı nasıl satabilirim acaba ?
  10. ElyyaK

drop plus kablo ilgili ?

drop plusu ses kasmak için oyuncu için alanlar yani full ses kasmak fln için alanlar ne kablosu takması gerek usb mi yoksa telefona takılan kulaklık girişi kablosumu ? takılmalı oyuncular için ?
  11. ElyyaK

400 TL bütçem var Bu Kulaklığı Alsam Sıkıntı Olurmu ?

Benim 400 TL bütçem var Drop Plus Almayi düşünüyorum kulaklık olarak sadece oyun için ses kasmak için alıyorum sıkıntı çıkmaz demi ?
  12. ElyyaK

Drop Plus almayı düşünüyorum

Drop Plus almayı düşünüyorum oyun için ayak sesleri daha iyi kasmam için oyuna odağım ses sayesinde daha da kuvvetli olmam için sizce bu kulaklık bu dediklerimi karşılar mı ?
  13. ElyyaK

Hs50 Pro n11 indirimde

Ha50 Pro n11 de indirimde 400 lirada şuan alicagim ama çoğu kişi drop plus öneriyordu şuan söylermisiniz hs50 Pro alayım mı stereo kulaklıklar ses kasılır mi iyi ?
  14. ElyyaK

Hs50 Pro vs hs60 pro

Hs50 Pro stereo kulaklık. Hs60 pro 7.1 kulaklık bazıları 7.1 iyi diyor bazıları stereo iyi diyorlar ozmn bu iki güzel kulaklığın hangisi iyi oluyor açıklamısiniz
  15. ElyyaK

hs50 pro vs drop plus

stereo kulaklık olan hs50 pro bazı kısıler stereo kötü diyorlar ses kasılmaz dıyorlar oyuzden benım butce 450 500 oldugundan drop plus ıle hs50 pro arasında kaldım drop plusdada cızırtı gelıyor dıyorlar yanı kısacası bana hs50 pro ile drop plusun arasındaki farkı açıklarmısınız stereo kulaklık...
  16. ElyyaK

sorround kulaklık vs stereo kulaklık

Sorruond oyuncu kulaklığındamı daha iyi ses kasılır yoksa stereo Oyuncu Kulaklığında mi daha iyi ses kasılır ?
  17. ElyyaK

Sorruond vs stereo ses kasmak ?

Sorruond oyuncu kulaklığındamı daha iyi ses kasılır yoksa stereo Oyuncu Kulaklığında mi daha iyi ses kasılır ?
  18. ElyyaK

Bugun Kulaklık Alacagım Onerırmısınız

Ben Bugun Kulaklık Alcam Max Butce 450 TL Valorant Icın Cs Icın Alcam Adamların Ayak seslerı cok ıyı duyacagım bır kulaklık onerırmısınız sadece Oyun Icın Yaratılmıs bır kulaklık
  19. ElyyaK

Butce 450 TL ses kasmak için

Bana 450 TL Civarında En iyi Oyuncu Kulaklığı Onerirmisiniz Ama Lütfen Sadece Ses Kasmak İçin Yaratılmış kulaklıklardan Onerin lütfen
  20. ElyyaK

400 Bute Oyuncu Kulaklıgı Nelerdir

400 Lirayı Geçmiycek Şekilde Bana Oyun İçin Yaratılmış Bir Kulaklık önerir misiniz? Yani Ses Kasmama aşırı yarayacak bir kulaklık onerirmisiniz alacagım kulaklık cunku dogru karar vermek istiyorum
Top Bottom