Arama sonuçları: *

1. R

Arkadaşlar PC de program silmeden nasıl yer açılabilir ?

Ssd de 50gb yer var. Oyun,program fln silmeden yer açmak mümkün müdür ? (bannerlord indirmeyi düşünüyorum ondan sordum)
  2. R

REVO UNİNSTALLER SSD DE YER KALMADI YARDIM

revo uninstaller programından araçkar>kayıt yok edici>uygula yaptım işlem %100 e geldiğinde 120gb den 10gb kaldı şimdi silme işlemine geçti fakat her geçen dakika yer azalıyor silme işlemi bittiğinde düzelir mi ?
  3. R

SSD NİN 1 YILDA %5 SAĞLIĞI GİTMİŞ NORMAL Mİ ?

hızlı mı gidiyor sağlığı yoksa normal mi ?
  4. R

NORMAL Bİ SATA SSD NİN ÖMRÜ NEDİR?

Düzgün kullanılarak ne kadar götürür sata ssd
  5. R

Pionner markası iyi midir?

Arkadaşlar pionner marka ssd almayı düşünüyorum ssd hakkında yorumlar iyi ama ben sizlere sormak istedim kronik sorunu falan yok değil mi?
  6. R

hard disk reset attırımı ?

merhabalar başlıkta da gördüğünüz gibi hard disk sıkıntılı bad sectorlu ise reset attırırmı yoksa sadece takılmamı yapar acaba ?
  7. R

ssd de ne sıkıntısı olabilir

arkadaşlar bilgisayardaki ssd de sıkıntı gözüküyor hd tunepro programında baktım REALLOCATED EVENT COUNT diye bir yazıda WARNİNG yazıyor sorun ne olabilir ve çözümü varmıdır yardımcı olursanız sevinirim bilgisayar mavi ekran veriyor durduk yere ve ara sıra google da donmalar oluyor sebepsiz...
  8. R

oyunu ssd ye kurmak

selamlar şuan elimde 500gb hdd var yakın zamanda inşallah ssd de takıcam fakat oyunları ssd ye kurmam şartmı yani daha hızlı açılması fln için ve başka ne gibi değişiklikler olur ?
Top Bottom