Neler Yeni

1500 TL civarı kulaklık

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berkay Çakıcı
Arkadaşlar 1500tl bütçem var duruma göre 3-5 bir şeyler arttırabilirim. 1500 TL civarı kulaklık önerir misiniz.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
HyperX Cloud Mix öneririm.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Kullandınız mı ?
3 yıldır Cloud 2 kullanıyorum Cloud Mix te çok yakından takip ettiğim bir kulaklık. Şarj ömrü olsun. Malzeme kalitesi vs çok güzel bir kulaklık. Eğer sadece evde pc başına kullanacaksan Alpha S alabilirsin. Ama sen daha genellikle Müzik için kullanacam diyorsun MİX tam sana göre. Şahsen ben Hyperx in kulaklıklarını çok beğeniyorum ve öneriyorum. Konfor ve uzun kullanımda yarıda bırakmayan bir ürün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berkay Çakıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 yıldır Cloud 2 kullanıyorum Cloud Mix te çok yakından takip ettiğim bir kulaklık. Şarj ömrü olsun. Malzeme kalitesi vs çok güzel bir kulaklık. Eğer sadece evde pc başına kullanacaksan Alpha S alabilirsin. Ama sen daha genellikle Müzik için kullanacam diyorsun MİX tam sana göre. Şahsen ben Hyperx in kulaklıklarını çok beğeniyorum ve öneriyorum. Konfor ve uzun kullanımda yarıda bırakmayan bir ürün.
Öncelikle güzelce anlattığın için teşekkür ederim dostum. Ama ben müzik demedim bir yanlışlık olmuş 😂. Oyun için kullanacağım daha çok valorant , csgo vb tarzı oyunlar için.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Öncelikle güzelce anlattığın için teşekkür ederim dostum. Ama ben müzik demedim bir yanlışlık olmuş 😂. Oyun için kullanacağım daha çok valorant , csgo vb tarzı oyunlar için.
Ozaman reis kablosuz olsun diyorsan mix al. Ama pc basında kullanacaksan kablosuzlada pek işin yoksa ALpha S al. Mix biraz lükse kaçıyor. Kullanmayacağın özelliğe para verme. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berkay Çakıcı
Ozaman reis kablosuz olsun diyorsan mix al. Ama pc basında kullanacaksan kablosuzlada pek işin yoksa ALpha S al. Mix biraz lükse kaçıyor. Kullanmayacağın özelliğe para verme. :D
Peki cloud2 wireless veya logitech g pro x ?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Peki cloud2 wireless veya logitech g pro x ?
g pro x de güzel ama forumda dip ses sorunundan boğukluktan şikayetler gördüm. Hyperx alırdım ben olsam. Kalitesini bildiğim için şaşmazdım. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Berkay Çakıcı
g pro x de güzel ama forumda dip ses sorunundan boğukluktan şikayetler gördüm. Hyperx alırdım ben olsam. Kalitesini bildiğim için şaşmazdım. :D
Herhangi bir sorunu olsa iade seçeneğim var ama sonuçta değil mi ? Alıp denesem mi ?

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş
Top Bottom