Neler Yeni

İyi sistem düşük FPS

iiampec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Kurt
Herkese iyi bayramlar.Kuzenim ile aynı sisteme sahibiz. Extra olarak bende 2 adet SSD mevcut. M2 ve SATA. Sık oynadığım oyunlarımı SSD de muhafaza ediyorum. Bannerlord GTA V ve PUBG fakat, ısı değerlerim iyi ve virüsse dair hiç bir şey olmamasına rağmen Bannerlord'da 7-15 GTA V'de 22-29 PUBG'de 28-35 FPS alıyorum fakat kuzenim de böyle bir sıkıntı yok ki arakadaşım da 3-4 bin Pc mevcut GTA V'de 120-140 FPS alıyor :( Sebebini bulamadım. Format attım, sistemi baştan kurdum yok. Sistemi alırken PSU kutusu açıktı ve kuzenimin PSUsuna göre kabloları farklı acaba diyorum, PSU kaynaklı olabilir mi ? Yorum ve önerilerinizi bekliyorum, Şimdiden hepinize Teşekkür ederim.
MSI Z270 Tomahawk 3800 Mhz
İntel i5 7400 Kaby Lake
Corsair vengeance CL15 3000 Mhz
MSI GTX 1070 Gaming X
Samsung 970 Evo Plus 250 GB M2 SSD
Samsung 860 Evo 500 GB SATA SSD
WD 1 TB HDD
Samsung 750 GB HDD
Zalman GV 700W PSU
Zalman MS 800 PLUS Kasa

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Adem
Zalman psu kalitesiz bir psu değildir aldığın yere bu sorunu bildirsen belki yardımcı olabilirler ?

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran
Herkese iyi bayramlar.Kuzenim ile aynı sisteme sahibiz. Extra olarak bende 2 adet SSD mevcut. M2 ve SATA. Sık oynadığım oyunlarımı SSD de muhafaza ediyorum. Bannerlord GTA V ve PUBG fakat, ısı değerlerim iyi ve virüsse dair hiç bir şey olmamasına rağmen Bannerlord'da 7-15 GTA V'de 22-29 PUBG'de 28-35 FPS alıyorum fakat kuzenim de böyle bir sıkıntı yok ki arakadaşım da 3-4 bin PC mevcut GTA V'de 120-140 FPS alıyor :( Sebebini bulamadım. Format attım, sistemi baştan kurdum yok. Sistemi alırken PSU kutusu açıktı ve kuzenimin PSUsuna göre kabloları farklı acaba diyorum, PSU kaynaklı olabilir mi ? Yorum ve önerilerinizi bekliyorum, Şimdiden hepinize Teşekkür ederim.
İntel i5 7400 Kaby Lake
MSI GTX 1070 Gaming X
WD 1 TB HDD
Samsung 750 GB HDD
Zalman GV 700W PSU
Zalman MS 800 PLUS Kasa
driverları yükledinmi formattan sonra ?

iiampec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zalman PSU kalitesiz bir PSU değildir aldığın yere bu sorunu bildirsen belki yardımcı olabilirler ?
Bildirdim kutusu açıktı dikkat etmemişim dedim, bir çözüm olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driverler güncel mi
her şey Güncel en son sürümünde ve virüse dair bir şey yok. Format atalı 1 ay kadar oldu.

Driverler güncel mi
her şey Güncel en son sürümünde ve virüse dair bir şey yok. Format atalı 1 ay kadar oldu.

driverları yükledinmi formattan sonra ?
Otomatik olanlar kendileri yükledi olmayanları ben kendim yükledim.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,431
İsim
Adem

Bu cihazın garantisi yok mu ? sen zaten düşük fps olduğunu söylediğinde yardımcı olmamaları saçma

Emircan67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
emircan duran

bence ekran kartı sürücülerini ddu ile kaldır ve nvidia sitesinden en güncel driveri tekrar yükle ve kur başka bir çözüm gelmiyor çünkü bu fps düşüleri bence driverlardan kaynaklı bende driverları kaldırdıgım zaman bu kadar düşük fpsler almıştım

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Herkese iyi bayramlar.Kuzenim ile aynı sisteme sahibiz. Extra olarak bende 2 adet SSD mevcut. M2 ve SATA. Sık oynadığım oyunlarımı SSD de muhafaza ediyorum. Bannerlord GTA V ve PUBG fakat, ısı değerlerim iyi ve virüsse dair hiç bir şey olmamasına rağmen Bannerlord'da 7-15 GTA V'de 22-29 PUBG'de 28-35 FPS alıyorum fakat kuzenim de böyle bir sıkıntı yok ki arakadaşım da 3-4 bin PC mevcut GTA V'de 120-140 FPS alıyor :( Sebebini bulamadım. Format attım, sistemi baştan kurdum yok. Sistemi alırken PSU kutusu açıktı ve kuzenimin PSUsuna göre kabloları farklı acaba diyorum, PSU kaynaklı olabilir mi ? Yorum ve önerilerinizi bekliyorum, Şimdiden hepinize Teşekkür ederim.
İntel i5 7400 Kaby Lake
MSI GTX 1070 Gaming X
WD 1 TB HDD
Samsung 750 GB HDD
Zalman GV 700W PSU
Zalman MS 800 PLUS Kasa
dostum oyunları hangi ayarlarda oynuyorsun düşük ayarlarda oynuyorsan ondan olabilir ekran kartını kullansın orta yada yüksek ayarlarda fln oyna

iiampec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Kurt
Bu cihazın garantisi yok mu ? sen zaten düşük fps olduğunu söylediğinde yardımcı olmamaları saçma
Ben bu cihazı alırken istediğim ramleri vermediler anakartım ile uymlu diye başka ram verdiler ben de aldım taktım (kullanamadım) 1,5 sene garantiye gitti geldi. Sonra askere gittim dönüşte zaten garantileri bitmişti. Vatan computerde ki arkadaş anlamadığı halde farklı ram vererek zaten PC'yi kullanmama müsade etmedi Ramler garantiden değişti geldi. Anakartı garantiye yolladılar anakartı mahvettiler MAC adresini değiştirmişler düzeltene kadar akla karayı seçtim.

dostum oyunları hangi ayarlarda oynuyorsun düşük ayarlarda oynuyorsan ondan olabilir ekran kartını kullansın orta yada yüksek ayarlarda fln oyna
Nvdia optimizasyonu ile oynuyorum kardeşim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Metehan Beyaz
Instagram
MetehanByz
Darboğaz olup olmadığından emin misiniz? O işlemci açıkcası beni şüphelendiriyor. Darboğaz olsa bile değerler gerçekten düşük. MSI Afterburner kurup değerlerinizi gözden geçirin. İşlemciniz ekran kartını kullanıyor mu yoksa HD Graphics mi kullanıyor öğrenin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,779
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom