Neler Yeni

Cloud alpha s alınır mı?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Arkadaşlar bu kulaklığı görünüş ve içinden çıkan sünger pedler+ normalinde bulunan deri pedler falan her şeyini ç.ok beğendim.Ses kasması nasıldır kullanan var mıdır?
Alınır mı bu kulaklık?

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaçırma derim
Sevmiyorum hocam bu kulaklığı denedim daha önce :)
Teşekkürler.
Cloud alpha s hakkında görüşünüz varsa belirtebilirsiniz.
Arkadaşlar cloud alpha s kullanan hiçbir şahıs yok mudur yaa koca forumda kaç haftadır hiç cevap alamadım?

Son düzenleme:

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli

nmn54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Numan
hocam bende cloud alpha s almayı düşünüyordum. logitech g pro x 7.1 ile arasında kaldım. hem rahatlığı hemde dışarıda da kullanabilmek için pro x sipariş ettim (daha elime ulaşmadı) . Tek aradığınız evde kullanımsa alpha s alın derim. benim gibi dışarıda kullanma amacınız var mı ? bayağı araştırdım kullanan insanlara inceleme yapan editörlere sorduğumda alpha s in ses kalitesinin bi tık daha iyi fakat rahatlığının ve mikrofonunun bi tık daha kötü olduğunu söylüyorlar. herkes ikisinden birini seç pişman olmazsın diyor. özetlersek alpha s tabikide çok iyi bir kulaklık. paranız varsa alın. alternatif düşünürseniz pro x 999 TL'ye teknosada satılıyor. kullanım amacınıza arağınız kriterle göre seçim sizin. Bu arada incehesapta 1023 TL alpha s. sanırım en ucuz incehesapta. umarım yardımcı olmuşumdur. şimdiden hayırlı olsun

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
hocam bende cloud alpha s almayı düşünüyordum. logitech g pro x 7.1 ile arasında kaldım. hem rahatlığı hemde dışarıda da kullanabilmek için pro x sipariş ettim (daha elime ulaşmadı) . Tek aradığınız evde kullanımsa alpha s alın derim. benim gibi dışarıda kullanma amacınız var mı ? bayağı araştırdım kullanan insanlara inceleme yapan editörlere sorduğumda alpha s in ses kalitesinin bi tık daha iyi fakat rahatlığının ve mikrofonunun bi tık daha kötü olduğunu söylüyorlar. herkes ikisinden birini seç pişman olmazsın diyor. özetlersek alpha s tabikide çok iyi bir kulaklık. paranız varsa alın. alternatif düşünürseniz pro x 999 TL'ye teknosada satılıyor. kullanım amacınıza arağınız kriterle göre seçim sizin. Bu arada incehesapta 1023 TL alpha s. sanırım en ucuz incehesapta. umarım yardımcı olmuşumdur. şimdiden hayırlı olsun
Hocam gerçekten çok açıklayıcı ve güzel yazmışsın .Umarım logitech g prodan istediğin performansı alırsın.Ben de eski g430 kullancısı olarak öneririm logitechi
Fakat son kararım hyperx cloud alpha solacak gibi teşekkür ediyorum.

nmn54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Numan
Hocam gerçekten çok açıklayıcı ve güzel yazmışsın .Umarım logitech g prodan istediğin performansı alırsın.Ben de eski g430 kullancısı olarak öneririm logitechi
Fakat son kararım hyperx cloud alpha solacak gibi teşekkür ediyorum.
Ben teşekkür ederim. Umarım sizde memnun kalırsınız.

TamerKs

80+ Silver
Arkadaşlar bu kulaklığı görünüş ve içinden çıkan sünger pedler+ normalinde bulunan deri pedler falan her şeyini ç.ok beğendim.Ses kasması nasıldır kullanan var mıdır?
Alınır mı bu kulaklık?
Arkadaşım kullanıyor ama mikrofonundan memnun değil. Logitech g pro x hakkında ne düşünüyorsun

Furkangs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Arkadaşlar Alpha S ve Cloud 2 ikisinide sipariş edip kullandım eş zamanlı. Cloud 2 açık ara daha iyi ayak sesi veriyor oyunlarda. Konfor iki kulaklıktada aynı. Müzik film de Alpha s biraz daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alpha S o fiyata değmez. Özellikle oyun kulaklığı için çok kötü bir performans.

Caelius

80+ Silver
Çok iyidir

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
Coolermaster MH 752 yede bir bakın çok güzel bir kulaklık.Cloud alpha s cloud2 nin bir tık gelişmiş halidir o da efsanedir ve bir önerim daha sennheiser gsp300 dür ama alpha s mi g prox mi illa derseniz g pro x

Top Bottom