Neler Yeni

5000 TL toplama pc önerisi (sadece kasa)

Ksenox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
Ortalama 5000 TL bütçem var içinde ryzen 5 3600 olan 500gb m2 ssd bulunan 16 gb ram bulunan şuan piyasadaki bütün oyunlarda 1080p en yüksek ayarlarda 60 fps üstü alabileceğim aynı zamanda pycharm vs kullanabileceğim 5 yıl sonrada eklenti yapıp yüksek performans alabileceğim gelecek odaklı bir pc istiyorum anakart olarakta tercihim gigabyte b450m s2h tabii ki illa bunları istiyorum değil, daha uygun fiyata daha iyi performans alabileceğim parçalarıda önerebilirsiniz.Şimdiden bütün cevap veren ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Alikara41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali karakus
Ortalama 5000 TL bütçem var içinde ryzen 5 3600 olan 500gb m2 SSD bulunan 16 gb RAM bulunan şuan piyasadaki bütün oyunlarda 1080p en yüksek ayarlarda 60 fps üstü alabileceğim aynı zamanda pycharm vs kullanabileceğim 5 yıl sonrada eklenti yapıp yüksek performans alabileceğim gelecek odaklı bir PC istiyorum anakart olarakta tercihim Gigabyte b450m s2h tabii ki illa bunları istiyorum değil, daha uygun fiyata daha iyi performans alabileceğim parçalarıda önerebilirsiniz.Şimdiden bütün cevap veren ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Teknoqueen sistem var bende onu almayı düşünüyorum bayramda 5500den 5100e düştü.

Ksenox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teknoqueen sistem var bende onu almayı düşünüyorum bayramda 5500den 5100e düştü.
Teşekkür ederim listeme ekliyeceğim ama ram olarak daha yüksek bir mhz ram düşünüyorum çok düşük fiyat farklarıyla 3600 mhz ramler piyasaya girdi birde işlemcinin kutusuz olması aklımı karıştırıyor pek bir fark yok diye biliyorum ama ilerde sorunda yaşamak istemiyorum ve ssd olarakta dediğim gibi m2 önceliğim.

Alikara41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ali karakus
Teşekkür ederim listeme ekliyeceğim ama RAM olarak daha yüksek bir mhz RAM düşünüyorum çok düşük fiyat farklarıyla 3600 mhz ramler piyasaya girdi birde işlemcinin kutusuz olması aklımı karıştırıyor pek bir fark yok diye biliyorum ama ilerde sorunda yaşamak istemiyorum ve SSD olarakta dediğim gibi m2 önceliğim.
özelleştirebilirsin, pc hocası 2 adet sistem hazırlıyoruz dedi istersen onu bekle belki iyi bir şey toplar f/p anlamında.

Top Bottom