Neler Yeni

Bilgisayar kendi kendine konuşuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Feyzi Fidan
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar bu yazıyı troll olmaksızın yazıyorum öncelikle şu detayı veriyim bilgisayarım windows 10 ama crack olduğunu düşünüyorum windowsu ben yüklemedim bana geldiğinde güncellemeyi dendiğimde güncelleme almıyordu crack muhtemelen.Sorunumdan bahsediyim kulaklık kullanıyorum günde 2-3 kere bilgisayardan ses geliyor hangi uygulamada olduğum farketmeksizin bu crackli olduğundanmı kaynaklanıyor sesler troll sözler söyleyen kadın google translate oluyor ingilizce konuşuyor bazen argoya da kaçıyor bir şeyler diyip sonuna xdxd ekliyor falan ve bu beni tedirgin ediyor foğal olarak bilgisayarıma virüsmü girdi miningmi yapılıyor yoksa sadece crack olduğundan gelen sesmi bana yardım ederseniz teşekkür ederim iyi forumlar.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Virüs vardır.
Konu başlığını düzeltin lütfen.
Crackli windows olunca içinde her türlü virüs bulaşır.
Crack sahibinin tek tuşuna bakar.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar bu yazıyı troll olmaksızın yazıyorum öncelikle şu detayı veriyim bilgisayarım windows 10 ama crack olduğunu düşünüyorum windowsu ben yüklemedim bana geldiğinde güncellemeyi dendiğimde güncelleme almıyordu crack muhtemelen.Sorunumdan bahsediyim kulaklık kullanıyorum günde 2-3 kere bilgisayardan ses geliyor hangi uygulamada olduğum farketmeksizin bu crackli olduğundanmı kaynaklanıyor sesler troll sözler söyleyen kadın google translate oluyor ingilizce konuşuyor bazen argoya da kaçıyor bir şeyler diyip sonuna xdxd ekliyor falan ve bu beni tedirgin ediyor foğal olarak bilgisayarıma virüsmü girdi miningmi yapılıyor yoksa sadece crack olduğundan gelen sesmi bana yardım ederseniz teşekkür ederim iyi forumlar.
Sistemi nereden aldınız?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
kesinlikle crackli windows kullanma kesinlikle direk orj win 10 indir zaten 30 günlük deneme sürümü var sonra etkinleştirirsin bence daha durmadan formatla orj win 10 a geç ne olur ne olmaz

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İnternet'te 5-7 TL'ye key satılıyor ondan alabilirsiniz.

rea1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Rahmi Emre Altunyuva
Crack olduğu için olabilir intenette ucuza windows keyleri var bilgisayarına format attıktan sonra onu kullanabilirsin.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Hemen format atıp yeni , orjinal Windows alın derim

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
indirdiğim her şeye dikkat ettim yine de sıkıntı olurmu ?
Bir kere windows crack olduğu için crackleyen kişi sana istediği gibi virüs bulaştırır. Hiçbir güvenlik sistemi çalışmaz. Windows güvenlik duvarı bile.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
.
senin daha burda durman suç durma seri win 10 orj geç onların çoğunun güvenlik duvarı kırılıyor o yüzden her türlü virüs bulaşır durma burda daha seri formatla orj geç

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
senin daha burda durman suç durma seri win 10 orj geç onların çoğunun güvenlik duvarı kırılıyor o yüzden her türlü virüs bulaşır durma burda daha seri formatla orj geç
Haklısın dostum katılıyorum :)

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey